Ciekawostki

Optimus Prime z klocków LEGO to prawdziwy Transformer

przeczytasz w 1 min.

Najnowszy zestaw LEGO z serii Creator Expert wygląda wspaniale. Jego bohaterem jest Optimus Prime, który faktycznie zmienia się z robota w ciężarówkę.

LEGO Transofrmers Optimus Prime wygląda wspaniale

Dokładnie w Dzień Dziecka na rynku zadebiutuje nowy zestaw LEGO dla dorosłych, z serii Creator Expert. Z ponad 1500 klocków złożymy robota Optimus Prime znanego z serii Transformers. Tak jak oryginalny lider heroicznych Autobotów, tak i ten klockowy model będzie można w kilku ruchach zamienić w ciężarówkę. 

Być może w dzieciństwie miałeś zabawkowego Optimusa Prime’a, którego mogłeś przekształcać z ciężarówki w robota i na odwrót. Teraz ta zabawa powraca, ale nie dość, że sam sobie go złożysz, to jeszcze gotowy model będzie pełen detali, które doceni każdy fan serii Transformers. 

To robot czy ciężarówka? Tak

Transformację bez żadnych akcesoriów umożliwia 19 przegubowych elementów. Szybko i bezproblemowo zmienimy więc robota o wysokości 35 centymetrów w 27-centymetrową  ciężarówkę.

LEGO Optimus Prime 10302

I jak? Zamierzasz zaserwować sobie (lub komuś bliskiemu) dawkę radości z okazji Dnia Dziecka? Jeśli tak, to przygotuj się na wydatek na poziomie 800 złotych. Jakby co, kod produktu to 10302. 

Źródło: LEGO, IGN, informacja własna

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Fa_sol
  6
  Chętnie bym takiego przytulił, niestety wiem że to by była ostatnia rzecz jaką bym przytulał. Żona by mnie z domu wywaliła razem z tym Optimusem.
  • avatar
   Konto usunięte
   4
   zawsze zdumiewały mnie kosmiczne ceny zestawów lego. tak wiem, do zarobków europejskich, ceny są niemal adekwatne.
   • avatar
    NiemenCrystal
    1
    Czy wiecie, że szkło kryształowe wykorzystywane jest też w znanej biżuterii firmy Swarovski? Założyciel firmy i twórca legendy marki, Daniel Swarovski, sam produkował szkło kryształowe do swojej biżuterii, a jego autorska receptura jest tajna do dziś. Macie okazję ozdobić swój dom/mieszkanie i wydobyć z niego jeszcze więcej piękna dzięki misom i wazonom ze szkła kryształowego! Podrzucam wam link do takich mis i wazonów, serdecznie polecam

    niemencrystal,com/kategoria-produktu/misy-i-wazony/ (Zamieńcie przecinek na kropkę)