Smartfony

LG V40 może zostać wyposażony w aż 5 aparatów

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
15 komentarzy Dyskutuj z nami

Producenci smartfonów mocno akcentują możliwości fotograficzne swoich propozycji. Zanosi się na to, że LG przekroczyć chce kolejną barierę. Oby za ilością poszła jakość.

Nie jest tajemnicą, że LG szykuje na ten rok premierę jeszcze jednego smartfona z najwyższej półki - LG V40. Bardzo możliwe, że będzie miał on do zaoferowania więcej niż LG G7 ThinQ, najprawdopodobniej także w kwestii możliwości fotograficznych.

Źródła będące blisko koreańskiego producenta (jak to zwykle przy nieoficjalnych doniesieniach bywa) sugerują, iż LG V40 zostanie wyposażony w aż 5 aparatów. Jak wyglądać miałoby ich rozmieszczenie? Najprawdopodobniej 3 aparaty znalazłyby się na tyle, a 2 na przednim panelu.

Niestety, te same źródła nie są w stanie podać bliższych szczegółów. Trudno uznać za takowe sugestie, iż frontowe aparaty wykorzystane zostaną nie tylko do robienia zdjęć, ale też do zastosowania zaawansowanego systemu rozpoznawania twarzy.

Niektórych zaniepokoić mogą jednak doniesienia, iż również w LG V40 zastosowanie znajdzie wyświetlacz z notchem, elementem mającym wielu przeciwników. Najpewniej będzie to panel OLED. Poza tym specyfikacja smartfona obejmować powinna procesor Qualcomm Snapdragon 845 i rozbudowaną, przynajmniej jak na tego typu urządzenie, warstwę audio.

Oficjalna premiera LG V40 powinna odbyć się w sierpniu.

Źródło: androidpolice, TechCrunch (foto)

marketplace

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  eltra
  niech mu nogi zrobią jak u pająka bo oczów będzie miał dość :)
 • avatar
  Guczi04
  A nie lepiej 10 od razu? Przecież im więcej, tym lepiej.
 • avatar
  ciomasta
  Wincyj Wincyj Aparatóf .
 • avatar
  1tapir
  Wyścig na cyferki u producentów nadal trwa :) .

  Wcześniej były aparaty i megapiksele, a teraz wyścig na ilość aparatów. Z jednej strony to dobrze, bo czasami zastosowanie kolejnego aparatu na przykład z zoomem optycznym jest zaletą, ale z drugiej czasami lepiej mieć 1 aparat lepszy niż 2 gorszej jakości.
  -1
 • avatar
  Fiona
  Idiotyzm
  -1
 • avatar
  kasiazezbajki
  to będzie wyglądać śmiesznie ...
 • avatar
  nestikrulrzycia
  Moim skromnym zdaniem już dwa aparaty to troszeczkę za dużo. Nie wiem czy dobrym wyjściem będzie taki config