Gadżety

Przenośny akumulator do urządzeń mobilnych Mugenizer N11 z obsługą technologii Qi

przeczytasz w 1 min.

Dzięki temu urządzeniu nie musimy nie tylko martwić się o niski poziom naładowania akumulatora w smartfonie, ale także mieć przy sobie ładowarki.

Mugenizer N11 akumulator wygląd

Przenośne akumulatory, dzięki którym możemy naładować swoje urządzenia mobilne, niezależnie od tego gdzie się znajdujemy, nie są w zasadzie niczym nowym. Dlaczego więc wspominamy o Mugenizer N11? Otóż dzięki temu urządzeniu nie tylko nie musimy martwić się o niski poziom naładowania akumulatora w smartfonie, ale także nie musimy mieć przy sobie ładowarki – to wszystko za sprawą obsługi technologii bezprzewodowego ładowania Qi. 

Oznacza to, że w celu rozpoczęcia procesu, wystarczy położyć urządzenie na ładowarce. Oczywiście jest pewne ale. Otóż na rynku jest tylko kilka smartfonów, które umożliwiają skorzystanie z technologii Qi. Najpopularniejszymi z nich są Nokia Lumia 920, Google Nexus 4 oraz Samsung Galaxy S4

Jeżeli nasze urządzenie nie zostało wyposażone w obsługę technologii Qi, pozostaje jeszcze ładowanie przewodowe. Akumulator Mugenizer N11 został wyposażony w pełnowymiarowy port USB, za pośrednictwem którego możemy naładować smartfona lub tablet. 

Mugenizer N11 jest przenośnym magazynem energii o pojemności 4800 mAh. Urządzenie jest stosunkowo niewielkie i lekkie – jego wymiary to 75 x 137 x 14 mm, a waga nie przekracza 230 gramów.

Światowa premiera urządzenia już za nami – jego sugerowana cena detaliczna wynosi 69,95 dolarów. Niestety nie wiemy na razie czy Mugenizer N11 trafi także na polski rynek.

Źródło: SlashGear, AndroidCommunity

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Szymon331
  5
  A czy przypadkiem nie jest tak że to bezprzewodowe ładowanie związane jest z dosyć dużymi stratami energii? Trochę pic na wodę, ta technologia w banku energii jest w zasadzie całkowicie zbędna.
  • avatar
   XaRaDaS
   1
   Za 70$ to niech sobie taki magazyn sobie nie powiem gdzie wsadzą :D za tą kasę to wolę kupić sobie ogniwa fotowoltaniczne i też naładuję smartfona czy tablet ;)
   • avatar
    1
    Daleko nie trzeba szukać:
    http://majsterkowo.pl/akumulatorowa-ladowarka-do-smartfonow/
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Myślę że pomysł z przenośną ładowarką jest dobry dla posiadaczy torebek ;P
     • avatar
      Shadow17
      0
      Za 70 dolarów to ja wolę kupić akumulator ponad 10000 mAh i ładować szybciej i więcej, niż tym wytworem ludzkiego myśli technicznej napędzanym jednakże lenistwem i chęcią 'poszpanowania' potencjalnych nabywców.