• benchmark.pl
 • Gry
 • Nadciąga RPG akcji Dragon Ball Game Project Z - jest już pierwszy zwiastun
Gry

Nadciąga RPG akcji Dragon Ball Game Project Z - jest już pierwszy zwiastun

przeczytasz w 1 min.

W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun gry Dragon Ball Game Project Z – to RPG akcji, nad którym pracuje studio CyberConnect2. Najlepsze, że na premierę nie będziemy musieli długo czekać.

Po wielu bijatykach wreszcie doczekamy się erpega w świecie Dragon Ball! Firmy Bandai Namco i CyberConnect2 zapowiedziały grę Dragon Ball Game Project Z i już teraz możemy obejrzeć jej pierwszy zwiastun.

Project Z to gra, która będzie reprezentować gatunek RPG akcji, co oznacza, że powinniśmy się przygotować na ciekawą opowieść (szczególnie, że będzie to „egranizacja”), której kolejne rozdziały przecinane będą wymagającymi potyczkami. Wiemy też, że protagonistą będzie Goku, któremu towarzyszyć będą oczywiście także inni bohaterzy znani z tego znakomitego uniwersum (między innymi Gohan, Piccolo, Vegeta i Frieza).

Dragon Ball Game Project Z screen

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że Dragon Ball Game Project Z zadebiutuje na rynku jeszcze przed końcem tego roku, choć dokładna data premiery nie została ujawniona. Poznaliśmy za to platformy docelowe, którymi są konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz komputery osobiste. We wszystkich przypadkach będzie można liczyć na angielski oraz japoński dubbing.

Tymczasem zostawiamy was już ze wspomnianym zwiastunem:

Źródło: Bandai Namco, IGN, Dark Side of Gaming, Gematsu

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Mikro222
  2
  Wiem, że będzie to teraz "marudne" to co napiszę. Kiedyś był taki dragon ball na SNES, gdzie rozwijało się postacie one sobie awansowały i były coraz mocniejsze, walka przypominała wykładanie bardziej odpowiednich kart. Każda karta miała swoją umiejętność, moc i poziom. Chciałbym kiedyś by wydali jeszcze tego typu Dragon Ball by można sobie samemu "polatać" po mapie zgodnie z fabuła.
  • avatar
   Carius
   2
   RPG w świecie DBZ? Biorę w ciemno, o ile faktycznie rozwój postaci będzie w miarę znaczący, a nie tylko kosmetyczny.
   • avatar
    adamgr
    2
    Uwielbiam DBZ za humor :)
    Wyrosłem już z gier typu bijatyki ale RPG akcji w świecie DBZ ?
    Zapowiada się ciekawie.
    Chyba sobie odświeżę cała serię ...
    Ktoś ma namiary gdzie można obejrzeć wszystkie serie ?
    • avatar
     Chong-li
     0
     @Mikro222 niestety dziś już nie robią tak dobrych gier jak kiedyś.