Tablety

Nowy Nexus 7 w Europie w połowie września

przeczytasz w 1 min.

Brytyjskie sklepy przyjmują zamówienia przedpremierowe na nowego Nexus 7 i podają informację, iż tablet trafi w ręce właścicieli dopiero 13 września.

Nexus 7 tablet nowa generacja sprzedaż Europa

Premiera nowej wersji tabletu Nexus 7 już za nami. Wszyscy zainteresowani nowym dziełem firm Google i ASUS mogą zatem czekać tylko na pojawienie się urządzenia w sklepach, choć okazuje się, że może być tutaj pewien problem.

Niczym nie powinni martwić się mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, bo tam Nexus 7 nowej generacji pojawi się już 30 lipca, a wiec w najbliższy wtorek. Podczas prezentacji urządzenia pojawiły się zapowiedzi, że na innych rynkach zadebiutuje ono w ciągu najbliższych tygodni. Wygląda jednak na to, że może być to nieco dłuższy czas, niż początkowo przypuszczano.

Brytyjskie sklepy przyjmują już zamówienia przedpremierowe na nowego Nexus 7 i podają informację, iż tablet trafi w ręce właścicieli dopiero 13 września.

Jest to dość niepokojące, ponieważ po USA to właśnie w Wielkiej Brytanii, a także w Niemczech, Korei Południowej, Japonii, Hiszpanii, Kanadzie, Francji i Australii tablet debiutować ma najwcześniej. Trudno zatem wyrokować, kiedy nowy Nexus 7 zawita np. do Polski.

Źródło: phonearena, ibnlive

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  projectdarkstar
  4
  A jaki problem zamówić z UK/Niemiec przez net?
  • avatar
   Konto usunięte
   -1
   A wiecie, że te czarne ramki na dole i na górze, to w sumie połowa ekranu? :-) Dlatego tak to nieciekawe się prezentuje.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Orientujecie się ile mniej więcej kosztuje wysyłka ze Stanów i jak to potem jest z gwarancją ? Jak się coś zepsuje to muszę odsyłać do Stanów ?