Gry

Odświeżone Ni no Kuni już w sklepach

przeczytasz w 1 min.

Nie macie jeszcze planów na weekend? A wiecie, że wczoraj na rynku zadebiutowało Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered?

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered - premiera gry

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered to odświeżona wersja jednego z najpiękniejszych i najbardziej klimatycznych jRPG poprzedniej generacji. We wrześniu, po 6 latach niezwykły tytuł studia LEVEL-5 powrócił, zasilając katalogi gier na PlayStation 4 oraz PC, a na Nintendo Switch dotarł port.

Za odświeżenie Ni no Kuni brawa należą się polskiej ekipie QLOC. Brawa, bo efekty – sądząc po pierwszych ocenach – zdecydowanie mogą się podobać. Rodacy poprawili rozdzielczość i płynność działania, zachowując równocześnie wszystkie cechy, za które pokochaliśmy oryginał.

Ni no Kuni screen 1

Dlaczego warto się zainteresować Ni no Kuni?

A za co go pokochaliśmy? Jeśli nie pamiętacie lub nie wiecie, to za angażującą rozgrywkę bazującą na szeroko rozumianej erpegowej mechanice, emocjonującą walkę, mieszającą pojedynki turowe z tymi realizowanymi w czasie rzeczywistym oraz urzekającą historię.

W Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered dołączymy mianowicie do Olivera, marzącego o przywróceniu ukochanej matki do życia. Wraz z kompanami bohater „wyruszy w ten bogaty i baśniowy świat, w którym zjednoczy sobie przyjaciół, stawi czoła wrogom oraz pokona liczne przeszkody, stojące mu na drodze do ocalenia matki”, jak czytamy w opisie.

Ni no Kuni screen 2

Potrzebujecie jeszcze dodatkowej zachęty? Spójrzcie zatem na oficjalny zwiastun premierowy. Oto on:

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered - trailer premierowy:

Na koniec przypominamy, że na rynku dostępna jest już także gra Ni no Kuni II: Revenant Kingdom. Jej także jak najbardziej warto się przyjrzeć – nie przypadkiem znalazła się w naszym rankingu najlepszych gier RPG obecnej generacji!

Źródło: Cenega, Bandai Namco

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pawluto
  -2
  Gra dla dzieci reklamowana TU...Co za bezsens...Ktoś w to ma zamiar zagrać ???
  • avatar
   Robox
   0
   "do sprawdzenia"
   Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Myślałem, że ukazało się demo tej gry i się zawiodłem.