Obudowy

Brakuje portów USB? NZXT ma rozwiązanie tego problemu

przeczytasz w 1 min.

Osoby budujące wydajne i funkcjonalne komputery czasami mogą napotkać na problem… braku wolnych portów USB na płycie głównej. Firma NZXT znalazła rozwiązanie tej kwestii.

NZXT wprowadza do oferty hub USB

Producent wprowadził do oferty hub IUH3 z pinowymi złączami USB 2.0 – można do niego podłączyć cztery urządzenia korzystające z magistrali szeregowej (np. kontrolery wentylatorów, systemy podświetlenia czy zaawansowane zestawy AiO). Piąte złącze jest wykorzystywane do podłączenia urządzenia do płyty głównej.

NZXT IUH3

Nowa wersja huba korzysta z zasilania SATA, więc osoby posiadające nowsze zasilacze nie będą już musiały korzystać z dodatkowych przejściówek.

NZXT IUH3

Warto dodać, że IUH3 cechuje się kompaktowymi rozmiarami. Do montażu można wykorzystać magnety lub dwustronną taśmę przylepną, która sprawdzi się w przypadku powierzchni, które są wykonane z innych materiałów niż metal

Ile kosztuje hub NZXT IUH3?

Według udzielonych nam informacji, hub NZXT IUH3 ma trafić na sklepowe półki jeszcze w tym roku. Na naszym rynku cena nie powinna przekroczyć 100 złotych.

Źródło: NZXT

Zobacz więcej o produktach NZXT:

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Virtus
  5
  Może lepiej niech zrobią hub USB 3.2 gen 2.
  • avatar
   perpetoom
   3
   Ociupinke za wysoka cena startowa.., tak mniej więcej o połowę skoro i tak produkt będzie do ukrycia wew. obudowy (i najlepiej tak, by go nie było wcale widać)
   • avatar
    awesome1337
    1
    >wykorzystać magnety

    magnesy?

    mam ich poprzedni hub, robi co trzeba i nie wyglada zle