Chłodzenie

Łatwiejsze sterowanie podświetleniem i chłodzeniem - NZXT wydaje nowy kontroler

przeczytasz w 1 min.

NZXT RGB & Fan Controller to sprzęt, który zainteresuje entuzjastów, którzy chcą jeszcze lepiej dostosować wygląd i chłodzenie do swoich wymagań.

Nowoczesny komputer nie obejdzie się bez podświetlenia i odpowiedniej wentylacji. Firma NZXT przygotowała tutaj specjalny kontroler, który pozwoli dostosować parametry do preferencji użytkownika.

Zarządzanie wentylatorami i podświetleniem - NZXT RGB & Fan Controller

Urządzenie zostało wyposażone w dwa kanały do obsługi podświetlenia NZXT RGB, z których każdy jest w stanie obsłużyć do 40 diod LED (łącznie 80). Co ważne, są one kompatybilne akcesoriami producenta do podświetlania obudów i poszczególnych elementów, takich jak przewody (NZXT Cable Comb), czy podświetlenie dolne (NZXT Underglow). Oprócz tego przewidziano trzy kanały dla wentylatorów o obciążalności 10 W każdy.

NZXT RGB @ Fan Controller

Kontroler NZXT RGB & Fan Controller może być ciekawym uzupełnieniem dla wydajnych i efektownych komputerów – da się go sparować z dowolną obudową uzyskując możliwości analogiczne do oferowanych przez obudowy NZXT z serii H z dopiskiem “i”.

NZXT RGB @ Fan Controller

RGB & Fan Controller pozwala podłączyć np. sześć taśm RGB LED lub pięć wentylatorów, a przy użyciu adapterów, także większą liczbę wentylatorów. Do sterowania podświetleniem i chłodzeniem można wykorzystać darmową aplikację NZXT CAM (dodatkowym atutem jest tutaj możliwość tworzenia swoich profili ustawień).

Kontroler NZXT RGB & Fan Controller trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu, a jego cena będzie wynosić około 115 złotych.

Źródło: NZXT

Warto również zobaczyć:

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  DrzewusPoland
  0
  Hmm... do tego poprosimy nową serię wentylatorów i AIO dedykowane do AMD Socket sTRX4 i Ryzen Threadripper 3970X :-) Wtedy będzie już wspaniale !!!
  • avatar
   _SnR_
   0
   Problem w tym ze oprocramowanie CAM od nzxt jest mega toporne I problematyczne w obsludze. Bynajmniej takie bylo kilka miesiecy temu gdy korzystalem
   • avatar
    _SnR_
    0
    Problem w tym ze oprocramowanie CAM od nzxt jest mega toporne I problematyczne w obsludze
    • avatar
     abukiewicz
     0
     "Nowoczesny komputer nie obejdzie się bez podświetlenia..." - oczywiście, że się obejdzie. Podświetlenie to tylko bajer, który nie zwiększa wydajności, więc można się bez tego obyć...