Mobile

1 TB internetu za darmo w Orange Flex. Wystarczy zrobić jedną rzecz

przeczytasz w 1 min.

Pomarańczowi ostro zaszaleli. Jeśli masz numer w Orange Flex, na wakacje możesz dostać nawet 11 razy więcej internetu niż przewiduje twój plan.

Promocja Orange zasługuje na uwagę z dwóch powodów. Po pierwsze - 1 TB to ilość zatrważająca, bo żeby zużyć tyle internetu należałoby pobierać 17 GB każdego dnia przez 2 miesiące. Po drugie - oferta pozbawiona jest haczyków typu “dostajesz X GB co X dni, co sumarycznie daje 1 TB”. Całą paczkę można zgarnąć od razu bez żadnych dopłat. 

Ba - operator nawet potraktował wspomniane 1 TB całkiem dosłownie, bo do zgarnięcia jest nie 1000, ale dokładnie 1024 GB. 

1 TB gratis w Orange Flex. Jak aktywować promocyjny pakiet?

Aby odebrać paczkę wystarczy:

 • uruchomić aplikację Orange Flex;
 • przejść do zakładki "Kody promocyjne" w sekcji "Mój profil";
 • użyć kodu TERALATO (wielkość liter ma znaczenie). 

I tyle. Na wykorzystanie kodu użytkownicy mają czas do 31 sierpnia włącznie, a pakiet 1 TB będzie ważny 60 dni od momentu aktywacji. Jego aktualny stan można sprawdzić w zakładce "Twoje promo". 

1 TB w Orange Flex

W najtańszym planie Orange Flex za 35 zł klienci mogą przesłać 45 GB danych miesięcznie. Oznacza to, że w ramach promocji 60-dniowa paczka zostaje powiększona ponad 11-krotnie. 

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  baca130
  3
  skoro trzeba płacić za abonament to nie jest za darmo, za darmo jakby rozdawali karty sim z pakietem 1 TB bez dodatkowych opłat.
  • avatar
   piomiq
   3
   Dziesiejsze newsy na benchmark.pl to jakieś dno, porażka, nieporozumienie, nawet nie cień dawnego portalu technologicznego.
   Aż przykro.
   • avatar
    J.B FIN
    -1
    I nas w Finlandii juz od 15 lat internet w tel. Jest bez limitow pobierania ...szkoda slow jak kasuja w bialy dzien Polakow za to Co w innych krajach jest za darmo.

    Witaj!

    Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
    Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

    Połącz konto już teraz.

    Zaloguj przez 1Login