• benchmark.pl
 • Gry
 • PES 2021 będzie tylko aktualizacją składów? Na to wygląda
Gry

PES 2021 będzie tylko aktualizacją składów? Na to wygląda

przeczytasz w 1 min.

Jakie będzie eFootball PES 2021? Okazuje się, że plany Konami mogą być zaskakujące. Czy w tym roku zamiast nowej gry otrzymamy aktualizację?

eFootball PES 2021 – aktualizacja zamiast nowej gry?

Coraz więcej wskazuje na to, że fani serii Pro Evolution Soccer nie doczekają się w tym roku pełnoprawnej odsłony. Zamiast tworzenia nowej gry Konami może zdecydować się na wydanie jedynie paczki z aktualnymi składami i strojami. Informacja o eFootball PES 2021 Season Update wcześniej pojawiła się w bazie australijskiej organizacji zajmującej się klasyfikacją gier, a ostatnio została odnaleziona w sklepie Microsoft Store. Coś musi być na rzeczy. 

Wydana we wrześniu ubiegłego roku gra eFootball PES 2020 spotkała się z ciepłym przyjęciem i choć zawsze jest coś do poprawy, raczej nie spodziewalibyśmy się rewolucji po tegorocznej odsłonie (gdyby taka miała jednak powstać). Szczególnie w tym roku, kiedy jesteśmy chwilę przed premierą nowej generacji konsol. 

Kluczowa będzie cena PES 2021

Zresztą od lat mówi się o tym, że kolejne odsłony piłkarskich serii wnoszą niewiele nowości i poza nielicznymi wyjątkami faktycznie sprowadzają się jedynie do aktualizacji składów. Podejście Konami wydaje się więc tu uczciwe – bez mamienia graczy. Pytanie tylko, czy i cena taka będzie. Jeżeli za eFootball PES 2021 Season Update będziemy mieli zapłacić jak za pełnoprawną grę (albo choćby i połowę tej ceny), to raczej trudno będzie to ocenić pozytywnie. Liczymy jednak, że będzie inaczej.

Źródło: Dark Side of Gaming, Eurogamer, ResetEra

Czytaj dalej o grach piłkarskich: 

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  3
  to samo powinna robic EA, update skladow za jakis marny pieniądz i stara gra by im sie caly czas sprzedawała.
  • avatar
   Adek89
   3
   mowilem tym juz miliard razy. nowe sklady koszulki stadiony poprawione i tyle a konkret raz na 4/5l jka mistrzostwa
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    PES skończył się w 2006. Potem FIFA odpaliła petardę i było w zasadzie po zawodach. A może człowiek się po prostu zestarzał i nie miał już cierpliwości ani czasu żeby edytować połowę dostępnych składów żeby nazwiska i koszulki się choć trochę zgadzały.
    • avatar
     DanyGee
     0
     Konami śmiało może się jeszcze popisać w kwestii prezentacji meczu (lepsze replaye, telewizyjne kąty kamery, losowość ujęć).
     Komentarz też można poprawić - niech zatrudnią świeżą krew, niech więcej nawijają ciekawostek. Dobry komentarz dało by radę stworzyć nawet bez oryginalnych nazwisk czy nazw drużyn. Albo niech też zrobią sloty audio dla społeczności ;)
     Muszą tylko chcieć, a gracze żądać ;)
     • avatar
      kaaleth
      0
      PES6 niewątpliwie najlepszy w swoim rodzaju. Później nawet dość przyjemnie gralo się w dziesiątkę. Dalej już tylko gorzej, multiplayer w tej serii to przykład, jak nie robić gry przez sieć ;) . Ta gra ponownie może być dobra za kilka lat, może... Na tę chwilę omijam szerokim łukiem.
      • avatar
       Kinimodominik
       0
       PES 20 jest zdecydowanie przed FIFA jeśli chodzi o game play, ci których razi brak lig czy nazw wiele tracą. Już 18 była niezła, 19 trochę jeszcze nie do końca ociosana ale to co jest teraz to jest bajka i nie bez powodu mogą opuścić 21. Pierwszy PES lepszy od 6 i 13.