Gry na konsole

Orphan of the Machine to pierwsza gra na Xbox Series X w 4K i 120 fps. Opadu szczęki jednak nie uświadczycie

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
14 komentarzy Dyskutuj z nami

O konsolach nowej generacji nie wiemy jeszcze wszystkiego. Mimo tego zaczynają pojawiać się zapowiedzi gier, które na nich zadebiutują. Póki co w większości nie są one jednak porywające, bo o Orphan of the Machine trzeba powiedzieć dokładnie to samo.

Gameplay z Orphan of the Machine na Xbox Series X

W przypadku Xbox Series X jest o tyle dobrze, że znamy już nie tylko wydajność układu graficznego, ale również inne ważne informacje na temat specyfikacji. Studio Dynamic Voltage Games ujawniło, iż pracuje nad grą Orphan of the Machine, z którą można będzie zapoznać się właśnie na tej platformie.

Opublikowany został nawet krótki gameplay, który prezentuje oprawę audiowizualną oraz założenia dotyczące rozgrywki. Twórcy nie ukrywają, że inspiracją był dla nich Metroid, być może pamiętany przez nieco starszych graczy. Materiał został przyjęty chłodno i trudno się temu dziwić. Spójrzcie sami, nawet jeśli znajdą się chętni do sięgnięcia po ten tytuł to z pewnością nie wyląduje on na listach największych hitów.

Orphan of the Machine to pierwsza gra na Xbox Series X w 4K i 120 fps

Konsola Xbox Series X ma zapewniać płynną zabawę w rozdzielczości 4K przy 60 fps, a niekiedy nawet w 4K i 120 fps. I w przypadku Orphan of the Machine gracze mają cieszyć się właśnie tą drugą konfiguracją. Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że to właśnie z tego powodu gra odbija się szerszym echem.

Orphan of the Machine będzie grą na wyłączność Xbox Series X. Nie ogłoszono jeszcze, czy startową.

Źródło: Dynamic Voltage

Warto zobaczyć również:

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  plagiat ECO The Doplphin z 1992 roku

  Wystarczyło zrobic gre, napisac ze bedzie w 4k i 120FPS by zrobic jej darmową reklame.
  6
 • avatar
  owatanka
  O qurła ale ekskluzif :S
  5
 • avatar
  sn00p
  Xbox Series X i PS5 muszą się bardzo postarać by było w co pograć po premierze. Do będą drogie sprzęty. Jak nam dadzą pluskające delfinki w dniu premiery to będzie słabo :)
  4
 • avatar
  KENJI512
  Śmieją się, że na PC Quake 2 w RayTracing dają... wprowadzają 120Hz i takie coś...
  3
 • avatar
  horridghost
  Szczęka jednak "mi opadła"... Crap zerżnięty chyba z wygaszacza ekranu monitora z czasów PC/AT 286 na Intelu 80286 12 MHz. jako... gra " ???
  2
 • avatar
  SuperTurboUser
  Na pewno jakość grafiki będzie znakomita, ale - niestety - sama gra wydaje się bardzo mało interesująca. Już teraz ostrzę sobie zęby na kilka gier, które pojawią się w wersji na Xbox Series X. :)
 • avatar
  HeardThrone1215