Gry komputerowe

Pillars of Eternity II - 10 dni do końca zbiórki, na koncie już ponad 2,6 mln dolarów

przeczytasz w 1 min.

Budżet rośnie, a twórcy obiecują wprowadzanie kolejnych elementów. Gra Pillars of Eternity II: Deadfire ma coraz większe szanse na sukces.

Zapowiedź Pillars of Eternity 2: Deadfire nie była jakąś wielką niespodzianką, ale faktem jest też, że czekało na nią wiele osób. Najlepszym dowodem było ufundowanie gry w niespełna 24 godziny. To jednak nie koniec – dni mijają, a pieniędzy na koncie twórców wciąż przybywa.

Ekipa Obsidian Entertainment poprosiła graczy o 1,1 miliona dolarów i kwotę tę udało się uzbierać w niecałą dobę. Jak to jednak w przypadku takich zbiórek bywa, twórcy obiecują kolejne elementy w grze w zamian za przekraczanie kolejnych progów. Wygląda na to, że robią to dobrze, bo dziś – na 10 dni przed końcem – na ich koncie znajduje się już ponad 2,6 miliona dolarów.

Łącznie do zbiórki dorzuciło się już prawie 23 tys. użytkowników. Co dzięki nim pojawi się w kontynuacji świetnego Pillars of Eternity? Między innymi możliwość wybrania jednej z dwóch subklas (za 1,4 mln), siódmy towarzysz i polska lokalizacja (za 1,8 mln), opcje modyfikacji interfejsu (za 2,2 mln), dwa razy więcej aktorskich nagrań audio (za 2,4 mln) oraz Berath’s Blessing, czyli tryb New Game+ (za 2,6 mln). 

O postępach jesteśmy też informowani na filmikach:

Zbiórka potrwa jeszcze 10 dni i twórcy mają nam co nieco do zaoferowania. Jeśli przekroczony zostanie próg 2,8 miliona dolarów na potrzeby gry nagrana zostanie orkiestralna ścieżka dźwiękowa, maksymalny poziom postaci zostanie zwiększony do 20, a do tego pojawią się kolejne subklasy. Jeśli chcecie się dorzucić, wejdźcie na tę stronę.

Źródło: Fig

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SiLNOR3KI
  0
  Jako weteran komputerowego grania, a zaczynałem od Timexa i Spectruma, nigdy nie zrozumiem fenomenu - ja ci zapłacę a ty mi zrobisz grę...
  • avatar
   SiLNOR3KI
   0
   Polecam maść na ból du..y. Mnie nie obchodzi wasze zdanie, ale wy moje musicie komentować. Wasz problem, ja nadal będę pisał co uważam i tyle w temacie...