Mobile

Nowa usługa w czytnikach PocketBook Touch

przeczytasz w 1 min.

Idea usługi sprowadzać ma się do tego, że można będzie kupić elektroniczną książkę i przesłać ją na czytnik innego użytkownika.

PocketBook Touch usługa Send-to-PocketBook

Mamy tutaj właścicieli czytników PocketBook Touch? Jeśli tak, to być może zainteresuje Was nowa usługa, jaką lada chwila uruchomić chce producent.

Mowa o Send-to-PocketBook, która przez producenta reklamowana jest jako doskonały sposób do tego, by sprawić komuś e-bookową niespodziankę. Idea usługi sprowadzać ma się do tego, że można będzie kupić elektroniczną książkę i przesłać ją na czytnik innego użytkownika.

Dokumenty w formatach EPUB DRM, EPUB, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU, HTM, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, TCR, PRC (MOBI), JPEG, BMP, PNG, TIFF przesyłane będą jako załączniki do wiadomości e-maili i pobierane mają być za pośrednictwem łącza Wi-Fi. Duża liczba obsługiwanych formatów eliminować ma proces konwertowania dokumentów na określony rodzaj, dzięki czemu oryginalny układ e-booka nie zostanie zniekształcony.

„Nowe oprogramowanie to przydatna i wygodna funkcjonalność. Uwzględniliśmy także kwestię bezpieczeństwa przesyłanych dokumentów i zabezpieczyliśmy czytniki przed spamem. „Biała lista” adresów mailowych spowoduje, iż wiadomości z nich otrzymywane będą automatycznie rozpoznawane i pobierane bez problemów.” – Maksym Zhelezniak, Szef Działu Sprzedaży PocketBook S.A. na obszar Europy Środkowej i Wschodniej

Właściciele czytników PocketBook Touch już wkrótce będą mogli pobrać nową wersję oprogramowania - 4.4. Wtedy właśnie pojawi się możliwość korzystania z nowej funkcji.

Źródło: PocketBook, ebay

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  laaval
  0
  Małpowanie po Send to Kindle? ;) Choć Amazon cały proces przeprowadza zupełnie inaczej ze względu na posiadany ekosystem.

  BTW Amazon ma za Send to Kindle for PC u mnie krechę. Przez ponad miesiąc czasu nie potrafią rozwiązać problemu niedziałającego programu. Rozwiązanie podane zostało dopiero przez użyszkodników. Amazon delikatnie mówiąc temat olał
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   nie rozumiem po co send to pocketbook jak jest dropbox? http://www.blog.czytio.pl/index.php/synchronizacja-pocketbooka-z-dropboxem-czyli-ebooki-w-chmurze/ to nie to samo?