• benchmark.pl
 • Gry
 • Potwierdzono specjalne, kolekcjonerskie wydanie Modern Warfare 2
Gry

Potwierdzono specjalne, kolekcjonerskie wydanie Modern Warfare 2

przeczytasz w 1 min.

Druga odsłona kultowego już Call of Duty: Modern Warfare jest jednym z tych tytułów, które u każdego niemal gracza powodują szybsze bicie serca. Produkcja ta jest też bezwątpienia najjaśniejszą gwiazdą tegorocznego okresu przedświątecznego. Z tego też względu nie dziwi coraz większa ilość informacji o Modern Warfare 2 jakie zaczynają  pojawiać się w sieci. I choć najczęściej nie wnoszą one nic nowego do już przedstawionego obrazu gry to czasami zdarzy się jednak jakaś wcześniej nie publikowana ciekawostka. I tak na przykład wczoraj na łamach serwisu criousgamer.com pojawiła się wiadomość, że Activision przygotowuje kolekcjonerskie wydanie Modern Warfare 2 na wszystkie trzy wspierane platformy (PC, X360 i PS3). Informacja ta nie została jednak oficjalnie potwierdzona przez samego wydawcę gry, lecz przez jedną z największych firm w branży elektronicznej rozrywki - Gamestop (która na swojej stronie internetowej umieściła odpowiednie wpisy). Jak powszechnie wiadomo Gamestop jest jedną z najlepiej poinformowanych firm w branży stąd też debiut wersji kolekcjonerskiej jest niemalże pewny. Niestety, na tą chwile nie wiadomo ani co wejdzie w skład takiego zestawu  ani czy ukaże się on również w Polsce.

Aktualizacja:  Po pojawieniu się pierwszych informacji o opisywanej edycji kolekcjonerskiej Modern Warfare 2 redaktorzy serwisu Joystiq.com skontaktowali się z przedstawicielem Infinity Ward - Robertem Bowling'iem (znanym pod pseudonimem Fourzerotwo), który potwierdził że czeka na pierwszą kopie wersji kolekcjonerskiej gry wysłanej mu celem sprawdzenia jakości. Dodatkowo obiecał on, że udostępni w Sieci film z otwierania pudełka MW2 jak tylko je otrzyma.
 

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Powyzszy artykul sklada sie ze 177 slow a nie zawiera niczego ponad to co mowi tytul tego artykulu. Gratuluje i zazdroszcze umiejetnosci "lania wody", ja zawsze mialem z tym problemy na j. polskim :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Film z otwierania pudełka - jakie to skromne.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    wymagania by podali a nie kolory pudelek.
    • avatar
     spong
     0
     świat staje na głowie zamieszczą filmik z otwierania pudełka...
     • avatar
      spong
      0
      dla mnie to jest co najmniej dziwne
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Faktycznie, emocjonująca sprawa opakowanie.

       Tyle mnie to interesuje, co wczorajsze urodziny "najsłynniejszych polskich braci".
       I tu i tu nic poza wielkim halo.
       Na pewno więcej ludzi ucieszyłoby się (a sporo nie;-)) wiedząc jakie są wymagania systemowe gry lub kiedy Panowie przejdą na emeryturę :D

       Pozdrawiam! :)