Kontrolery do gier

Kosztuje fortunę, ale nie bez powodu – oto Razer Wolverine V2 Pro

przeczytasz w 2 min.

Nawet jeśli zarabiasz więcej niż najniższą krajową, Razer Wolverine V2 Pro może kosztować cię przeszło pół pensji. Jak producent to argumentuje? Specyfikacja mówi sama za siebie.

Niedawno firma Sony przedstawiła DualSense Edge – kontroler za 1200 złotych, w którym można wypatrywać odpowiedzi Japończyków na najlepsze pady konkurencji, ze szczególnym uwzględnieniem Xbox Elite Series 2. Teraz Razer postanowił z kolei odpowiedzieć Sony i robi to z niemałą mocą. Oto Wolverine V2 Pro

Razer Wolverine V2 Pro. Pokaż… bestio, co masz w środku

Pierwszorzędna szybkość, nienaganna ergonomia i personalizacja na najwyższym poziomie – te trzy cechy mają czynić z pada Razer Wolverine V2 Pro wymarzony oręż dla hardkorowych graczy. Ci będą mogli z niego skorzystać na pecetach, ale też konsolach PlayStation 5. No dobrze, ale co konkretnie oferuje to urządzenie? Niech rozpocznie się wyliczanka:

Autorskie przełączniki mechaniczne zapewniające ultrakrótki czas reakcji (dzięki aktywacji na poziomie 0,65 mm), ośmiokierunkowy D-Pad z mikroprzełącznikami wysokiej klasy oraz spusty z technologią HyperTrigger umożliwiającą przełączanie trybu działania (z pełnozakresowego na błyskawiczny i z powrotem) – to tylko początek.

Razer Wolverine V2 Pro przód Razer Wolverine V2 Pro tył

Dalej mamy 6 dodatkowych przycisków do swobodnego zmapowania (dwa bumpery u góry i cztery triggery z tyłu), po 2 dodatkowe nakładki na gałki (wysoka wklęsła i niska wypukła) oraz podświetlenie Razer Chroma RGB synchronizujące się z grami i innymi peryferiami tego producenta. Wisienką na torcie jest natomiast łączność bezprzewodowa HyperSpeed – „trzy razy szybsza od konkurencji”, jak przekonuje Razer. 

Razer Wolverine V2 Pro wygląd

Cena? Cóż, to pad za pół pensji

Niestety, jeśli ktokolwiek liczył na to, że Razer Wolverine V2 Pro okaże się choć trochę tańszy niż DualSense Edge, to opuści tego newsa rozczarowany. Nie tylko bowiem nie będzie tańszy, ale będzie wręcz droższy: jego sugerowana cena to 299,99 euro (podczas gdy wypasiony pad Sony został wyceniony na 239,99 euro). Ile więc zapłacimy za niego w Polsce? Przypuszczalnie około 1400 złotych

Źródło: Razer

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  1
  Ma haptykę?
  • avatar
   whateva
   0
   W jakim celu pogrubiacie niektóra zdania w tekście? Zupełnie jak prawicowa prasa wytłuszcza fragmenty artykułów żeby idioci wiedzieli i zrozumieli.
   • avatar
    glenord
    -1
    duzo tego nie sprzedadza
    • avatar
     Vitani
     0
     Wybitnie tytuł tego artykułu łączy się z polecanym "Ile?! Z ceną pada DualSense Edge Sony jedzie po krawędzi." Widać, który artykuł jest shadow sponsorowany.
     • avatar
      Jedrek_LCD
      0
      1400 hmmm coś za tanio, pewnie nie jest hipoalergiczny XF