Ciekawostki

Korzystasz z Revolut? Płać mniej za zakupy, dzięki Rewards

przeczytasz w 2 min.

Z usługi Revolut w Polsce korzysta już ponad milion użytkowników. Teraz mogą oni płacić za zakupy mniej, bo właśnie wystartował program Rewards. Na czym konkretnie polega?

Co to są Revolut Rewards?

Revolut Rewards – tak jak sugeruje to sama nazwa – to program, w którego ramach użytkownicy otrzymują nagrody za to, że korzystają z tej usługi. Nagrody dzielą się na dwie kategorie: zniżek (albo w postaci kodu do wpisania, albo w formie automatycznie naliczającego się rabatu) oraz zwrotów gotówki (a więc typowego cashbacku). Oczywiście aby z nich skorzystać, trzeba zapłacić za zakupy kartą Revolut: Premium lub Metal. 

Revolut Rewards screen

Polska jest trzecim – po Wielkiej Brytanii i Francji – krajem, w którym uruchomiony jest program Rewards. Wynika to z faktu, że mieszkańcy naszego kraju szczególnie pokochali usługę Revolut, o czym najlepiej świadczy fakt, że korzysta z niej u nas ponad milion osób. Jeśli jesteś wśród nich, to przysługuje ci już prawo do pierwszych 15 nagród. 

Sztuczna inteligencja wybierze ci nagrody

Pierwsze nagrody przygotowały zarówno globalne, jak i polskie marki. Wśród tych pierwszych znajdują się Sephora czy New Balance, wśród drugich zaś W.KRUK, Wittchen i Smyk. Już wkrótce mają do nich dołączyć kolejne.

Warto też podkreślić, że Revolut Rewards bazuje na sztucznej inteligencji, a konkretnie na algorytmach uczenia maszynowego, mogących określić to, czy oferta danej marki jest atrakcyjna dla tego lub innego użytkownika, czy też nie. Na tej podstawie dostarczane są spersonalizowane propozycje. Kolejna nagroda trafi do ciebie co 10. zakup. 

Na koniec oddajmy głos Karolowi Sadajowi, country managerowi Revolut w Polsce: 

Cieszymy się z tego, że jako jeden z pierwszych rynków dołączamy do nowej usługi. Dzięki Rewards nasi klienci będą mogli uzyskać więcej korzyści z posiadanych środków. Rewards to także ważny element nowej odsłony aplikacji. Chcemy, by była narzędziem do zarządzania finansami na co dzień. Dzięki Rewards, nasz klient będzie mógł korzystać ze zniżek na wiele produktów, odkrywać nowe usługi i być wynagradzanym za lojalność względem ulubionych marek.

Źródło: Revolut

Czytaj dalej o Revolut: 

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  gromzjasnegonieba
  3
  revoult ma konto inwestycyjne gdzie kupuje sie akcje form. jak juz kupisz akcje a revoult wycofa je z oferty to twoje zakupy znikaja. pytanie jak odzyskac pieniadze ? firma ktora podobno wspolpracuje z revoult jakos tak nie chce sie ujawnic. jej strona www przekierowuje na zupelnie inne strony. na forach mozna znalezc wiele informacji o znikajacych kontach. noe wierzylbym jako wieloletni uzytkowbik gdyby nie moje zainwestowane pienoadze. na szczescie tylko 28$. reszte wyplacilem i nigdy wiecej noe wspieram revoult.
  • avatar
   Adrianwo
   0
   WOŃ MI RUSKIM Z POLSKI!!!! PUTIN CHCE NAS TYLKO WYMORDOWAĆ!!!
   Kuliku uważaj!!!!