Mobile

Samsung na MWC 2016 w naszym obiektywie

przeczytasz w 1 min.

Samsung przywiózł na targi MWC 2016 bardzo ciekawy sprzęt. Nie mógł on umknąć naszej uwadze.

Samsung Galaxy Unpacked 2016

Targi Mobile World Congress w Barcelonie rozkręciły się na dobre. Przemierzając kolejne stoika możemy z bliska przyglądać się wielu ciekawym nowościom, także tym od Samsunga.

Koreański producent znalazł się w centrum uwagi właściwie jeszcze przed oficjalnym otwarciem targów dla zwiedzających. W niedzielę wieczorem odbyła się bowiem konferencja Samsung Galaxy Unpacked 2016, na której prezentowane były smartfony Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge.

Wydarzenie wyczekiwane przez całą branżę z pewnością nie zawiodło, podobnie jak same urządzenia. Obydwa już dla was opisywaliśmy, teraz pora na nieco inne treści, a mianowicie kilka ruchomych ujęć.


Skoro tak istotne pierwsze wrażenie należało zadbać o mocne otwarcie i jak widać powyżej z pewnością się to tutaj udało. Najważniejsze były jednak nowe smartfony, do których dość szybko udało nam się dobrać. Bardzo interesująco zapowiada się również kamerka Samsung Gear 360. Okazuje się też, że nowe smartfony otrzymają pokrowce z dodatkowymi obiektywami.
 

 

Nie mogło zabraknąć także rzeczywistości wirtualnej i stoiska związane z tą technologią cieszyły się, a właściwie cieszą się wciąż bardzo dużym zainteresowaniem. Nic dziwnego, ponieważ bawić można się na nich świetnie.
 


Pamiętajcie o naszej strefie tragów MWC 2016, gdzie systematycznie lądują najważniejsze informacje z imprezy.

Źródło: wideo - Marcin Jaskólski

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    -1
    Smartphony znajdują coraz więcej funkcji w naszym życiu. Rozszerzona rzeczywistość jest kolejnym krokiem do przodu w zakresie rozrywki. Dzięki okularom Gear VR możemy odczuć to na własnej skórze. Przy przedpremierowym zakupie nowego flagowca okulary dodawane są w prezencie, aczkolwiek są one kompatybilne również ze starszymi urządzeniami marki Samsung.