Smartfony

Samsung przypomina o powrocie Ekstraklasy

przeczytasz w 1 min.

Chociaż nasza rodzima Ekstraklasa nie zalicza się do najbardziej widowiskowych to jednak jej sympatyków i obserwatorów mamy całkiem sporo.

Samsung przypomina o powrocie Ekstraklasy

Chociaż nasza rodzima Ekstraklasa nie zalicza się do najbardziej widowiskowych lig piłkarskich to jednak jej sympatyków i obserwatorów mamy całkiem sporo. Właśnie dziś budzi się ona z zimowego snu, o czym przypomnieć postanowił Samsung.

Nie zawsze mamy czas na to, aby śledzić zmagania piłkarzy. W takim przypadku zazwyczaj sięgamy po Internet, gdzie po czasie sprawdzamy wyniki i statystyki spotkań. W dobie smartfonów istnieją jednak lepsze sposoby na to, aby być na bieżąco. Jednym z nich jest aplikacja KICK rozwijana właśnie przez Samsunga.

W jednym miejscu zbiera ona wszystko, co dla kibiców najważniejsze. Aplikacja aktualizuje dane i obraz w czasie rzeczywistym, a następnie dostarcza najważniejsze informacje użytkownikowi. Prócz relacji oraz statystyk drużyn i zawodników użytkownicy będą mogli przeczytać również najnowsze informacje z boisk polskiej Ekstraklasy.

Prezentowanych danych jest tu naprawdę sporo i chociaż sama aplikacja nie jest nowością to zapewne cieszyć można się z tego, że od teraz dostępna jest w polskiej wersji językowej.

KICK aplikacjaKICK aplikacja polska liga

Aplikacja jest preinstalowana na smartfonach Galaxy A3, Galaxy A5Galaxy Note 4 oraz tabletach z serii Galaxy Tab S. Pobrać można ją jednak także na inne modele z systemem Google Android w wersji 4.1 lub nowszej.


Pobierz: 

KICK na Androida

 

Rozmiar pliku: 33 MB


Źródło: Samsung, play.google, stadiumdb

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  R2rr0
  1
  Fajny interfejs ma ta apka.
  • avatar
   Detrioux
   -1
   Pozerzy... Śmieszni gracze nie umiejący grać w piłkę. Polecam la-ligę lub premer league.