• benchmark.pl
 • Filmy / seriale / VOD
 • Skarb narodów: Na skraju historii – zwiastun i data premiery serialu. Disney+ zaprasza do świata skarbów i rodzinnych tajemnic
Filmy / seriale / VOD

Skarb narodów: Na skraju historii – zwiastun i data premiery serialu. Disney+ zaprasza do świata skarbów i rodzinnych tajemnic

przeczytasz w 1 min.

Promocja serialu “Skarb narodów” przybiera na sile. To zaś oznacza jedno – premiera coraz bliżej. Poznaliśmy jej dokładną datę i oficjalny zwiastun. Czym zaskoczy nas nowa odsłona tytułu, kojarzonego z filmową serią?

Skarb narodów: Na skraju historii – zwiastun

“Skarb narodów: Na skraju historii” („National Treasure: Edge of History”) to spin-off kinowej serii z Nicolasem Cagem w roli głównej. Tym razem jednak o udziale aktora w projekcie nic nie wiadomo. Na pierwszym planie jest za to postać kobieca. 

To Jess Morales (Lisette Alexis) – młoda imigrantka z niezwykłą łatwością do rozwiązywania zagadek. Dziewczyna postanawia uczynić użytek z przydatnej umiejętności, odkrywając prawdę na temat przeszłości własnej rodziny. Ta zaś naprowadza ją na trop pewnego zaginionego skarbu. Podczas swojej misji może liczyć na wsparcie przyjaciół. 

W serialowej odsłonie powrócą znane już postaci: Riley Poole oraz Peter Sadusky.

Serial Skarb narodów – obsada i twórcy 

W roli głównej zobaczymy debiutującą w produkcji serialowej Lisette Alexis (“We Need to Do Something”). Towarzyszyć jej będą Catherine Zeta-Jones (w roli antagonistki), Justin Bartha, Harvey Keitel, Antonio Cipriano, Zuri Reed, Jordan Rodrigues, Lyndon Smith oraz Jake Austin Walker.

"Skarb narodów" Disney+ wyreżyserowała Mira Nair. Scenariusz jest zaś dziełem Cormaca oraz Marianne Wibberleyów.

National Treasure: Edge of History – data premiery 

Serial zadebiutuje 14 grudnia 2022 roku w Disney+ dwoma spośród 10 odcinków

Źródło: Deadline, Disney+

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ciasteczek2407
  4
  Kolejny odgrzewany kotlet. Bosko....
  • avatar
   youkai20
   2
   Skarb Narodów bez Nicolasa Cage'a? To nie ma co choćby na to spojrzeć. Wieje kojelnym gniotem, mającym na celu zrobić dobrze "niedostatecznie reprezentowanym".
   • avatar
    Marucins
    0
    "Skarb narodów"???
    Co jakiś śmietnik z tym samym tytułem a nie żaden Skarb narodów!
    • avatar
     baertus11
     0
     no.... Larą Croft to raczej nie będzie.....