Gry

Sniper: Ghost Warrior 3 nie opuścił targów Gamescom

przeczytasz w 1 min.

Dzięki redakcji IGN mamy okazję do spędzenia z produkcją CI Games kilkunastu minut.

Sniper: Ghost Warrior gra

Targi Gamescom 2015 to już historia, ale możecie być pewni, że jeszcze przez kilka dni pojawiać będą się materiały z tej imprezy. Jeden z nich pozwala nam rzucić okiem na polską produkcję.

W Kolonii prezentowany był bowiem Sniper: Ghost Warrior 3 i chociaż można było odnieść wrażenie, że pokaz obył się za zamknięty drzwiami i żadne materiały do nas nie trafią to ostatecznie czarny scenariusz się nie sprawdził. Dzięki redakcji IGN mamy okazję do spędzenia z produkcją CI Games kilkunastu minut.

Fragmenty rozgrywki ukazują kilka ciekawych elementów, które wykraczają poza eliminację przeciwników przy wykorzystaniu karabinu snajperskiego. Niekiedy zdecydowanie skuteczniejsze może okazać się zastawienie pułapki, a poza tym trzeba będzie poświecić chwilę na przygotowanie sobie amunicji. Nie zabraknie także broni krótkiej, a niepisana zasada mówić ma, że wszystko wykonywać trzeba bez zbędnego rozgłosu.


Przypominamy, iż Sniper: Ghost Warrior 3 powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One. Premiera odbędzie się jednak najwcześniej w drugim kwartale przyszłego roku.

Źródło: sniperghostwarrior3, youtube

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kiciulek
  1
  Generalnie prezentuje się bardzo dobrze. Jak na dzień dzisiejszy lepiej niż dwójka, a do pierwszej części nawet nie przyrównam, bo skali zabrakło. Oby tylko nie wyszedł z tego Far Cry 2...
  • avatar
   Kenjiro
   0
   Może ta odsłona wreszcie będzie warta swoich pieniędzy. Liczę na to.

   PS. Ten filmik pojawił się już tydzień czy dwa temu...