• benchmark.pl
 • Gry
 • Zamień grę z PlayStation 3 na PlayStation 4 - Sony ujawnia tytuły objęte akcją
Gry

Zamień grę z PlayStation 3 na PlayStation 4 - Sony ujawnia tytuły objęte akcją

przeczytasz w 1 min.

Pojawienie się konsol nowej generacji nie dla wszystkich ma jedynie zalety. Czy warto kupować jeszcze gry na te obecne platformy?

Gry PlayStation 3 na PlayStation 4 wymiana

Pojawienie się konsol nowej generacji nie dla wszystkich ma jedynie zalety. Pewne dylematy towarzyszyć mogą graczom, którzy korzystają z PlayStation 3 i Xbox 360. Czy bowiem warto kupować jeszcze gry na te platformy, skoro wkrótce można będzie sięgnąć po nowe urządzenia zapewniające dużo ładniej wyglądające tytuły?

Producenci na szczęście starają się pomóc graczom w podjęciu decyzji. Sony ujawniło właśnie szczegóły akcji, w ramach której można będzie wymienić grę w wersji na PlayStation 3 na tę, która powstała już z myślą o PlayStation 4. Idea wspaniała, ale jak łatwo się domyślić, nie obejdzie się bez opłat.

Po pierwsze wspomnieć należy, że lista gier biorących udział w akcji nie jest szczególnie rozbudowana. Znalazły się na niej Assassin’s Creed IV: Black Flag, Call of Duty: Ghosts, Watch Dogs, Battlefield 4 oraz NBA 2K14.

Jeśli ktoś kupi wcześniej którąś z tych produkcji na PlayStation 3 i później zdecyduje się sięgnąć po wersję na PlayStation 4 to musi liczyć się z wydatkiem 9,99 euro lub 14,99 euro w przypadku NBA 2K14.

Sony wymiana gier nowe konsole

W sytuacji zakupu gry w tradycyjnym wydaniu w pudełku znajdzie się również kod umożliwiający skorzystanie z wyżej opisanej promocji. Warto dodać jednak, że gracze otrzymają wtedy cyfrową wersję gry na PlayStation 4, a płyta z tą na PlayStation 3 cały czas będzie musiała znajdować się w napędzie. W tym przypadku wygodniejsze wydają się zatem zakupy jedynie cyfrowe.

Akcja ograniczona będzie czasowo. Terminy jej zakończenia wyglądają następująco:

 • Assassin’s Creed IV: Black Flag i Watch Dogs - 31 stycznia 2014 roku
 • Battlefield 4 - 28 marca 2014 roku
 • Call of Duty: Ghosts, NBA 2K14 - 31 marca 2014 roku

Źródło: blog.eu.playstation, pcper

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  1. ps3 i x360 powoli odchodzą do lamusa z powodu obecnej technologii w komputerach, więc nie ma co się dziwić że 5 się rżnie na tych konsolach. Sprawa zmieni się natomiast w nowych konsolach, a kto wyjdzie na tym najlepiej? Oczywiście że pctowcy, którzy zmieniając pc raz na kilka lat mogą nie martwić się czy im się coś w konsoli nie popsuje.
  PS. Technologia nagle nie skoczy w górę po wyjściu PS4 i XO, bo po co? AMD, NV, intel itp. itd. tylko by na tym stracili więc nie ma co liczyć na nagły skok w grafice i wydajności podzespołów.
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Chciałbym, żeby szybko złamali ps4 wtenczas na pewno kupie :)
   • avatar
    Konto usunięte
    -3
    a rockstar juz zaciera ręce :) bo wie , że sprzedał gre naiwnym konsolowcom 2 razy, rozsądni poczekają na ps4. W piątkę na ps3 nie da sie grać nie wiem czy to przez niski fps czy przez grafikę ale głowa mnie boili po około 20 minutach grania tak że musze wyłącyć.
    • avatar
     tanakov
     0
     In your face Xbox
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      W UK sklep Game oferuje taka samą opcje i nie tylko z tymi kilkoma tytułami lecz ze wszystkimi grami co wyszly na ps3 a wyjda również na ps4.
      • avatar
       zielony_banan
       0
       JA tam nie mam problemu z GTA V na PS3. Gram po kilka godzn bez bólu. Jak ktoś szuka problemu to zawsze go znajdzie.