Audio

Sport i muzyka z opaski Belkina Sport Command

przeczytasz w 0 min.

Jazda na snowboardzie lub nartach, wyczyny na rowerze czy bieganie. Bez względu na to, jaki uprawiamy sport, na pewno przyjemniej robić to słuchając muzyki. Opaska na ramię SportCommand pozwala sterować odtwarzaczem iPod bez narażania samego iPoda na szwank. iPod pozostaje bezpiecznie schowany w plecaku, kieszeni lub kurtce i dzięki temu o wiele trudniej go uszkodzić lub zabrudzić.

SportCommand składa się z małego nadajnika podłączanego do złącza dokowania iPoda oraz opaski solidnie mocowanej na ramieniu lub przedramieniu. Obsługa iPoda przez opaskę jest bardzo łatwa, ponieważ przyciski "odtwarzanie/pauza", "następny/poprzedni" oraz przyciski regulacji głośności są bardzo duże.

Nowa opaska to niezłe rozwiązanie dla tych, którzy uprawiają sport i spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu. Jest wykonana z materiału odpornego na trudne warunki pogodowe, podczas gdy iPod pozostaje cały czas w bezpiecznym miejscu. Producent zapewnia, że sygnał dociera na 15 metrów przez ściany lub materiał plecaka czy kurtki.
Trwały neopren i zapięcia na rzepy umożliwiają zamocowanie na ramieniu, udzie albo pasku. Materiał jest odporny na wodę i nadaje się do prania ręcznego.

Orientacyjna cena takiej opaski to aż ~380 zł

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!