Gry

Japońska wariacja na temat SUPERHOT

przeczytasz w 1 min.

W Japonii powstaje SUPERHOT JP – nowa gra osadzona w uniwersum wykreowanym przez Polaków i opierająca się na tej samej zasadzie, że gdy ty stajesz w miejscu, zatrzymuje się także czas.

Genialne w swojej prostocie SUPERHOT to jedna z najlepszych polskich gier, jakie w ostatnich latach ujrzały światło dzienne. Aktualnie jej twórcy pracują nad samodzielnym rozszerzeniem Mind Control Delete, a – jak się teraz dowiedzieliśmy – w tak zwanym międzyczasie tworzone jest SUPERHOT JP, czyli japońska wariacja na ten temat.

Nad japońskim SUPERHOT pracuje ekipa GameTomo z Kraju Kwitnącej Wiśni właśnie (której Polacy służą radą). Założenia rozgrywki pozostaną niezmienione (a przypomnijmy, że jest to strzelanina, która opiera się na założeniu, że czas płynie tylko wtedy, gdy nasz bohater się porusza), ale zmieni się klimat – zostaniemy przeniesieni do Japonii, wypełnionej barami karaoke, gorącymi źródłami i bullet trainami.

SUPERHOT JP screen

SUPERHOT JP (choć ostatecznie tytuł może ulec zmianie) zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4. W planach jest 15-18 fabularnych poziomów i 3 lub 4 „niekończące się plansze”. Będzie też kilka nowych broni i ciekawostek. Cena ma być niska, a dostępność tylko początkowo ograniczona do Japonii. 

Myślicie, że polska koncepcja podbije serca Japończyków?

Źródło: GameTomo, IGN, Polygon

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    czorcik696
    2
    Ciekawe czy będzie wersja VR, bo właśnie w VR Superhot błyszczał najbardziej.