Gry na konsole

Świetna oferta Games with Gold na sierpień

przeczytasz w 1 min.

Microsoft ujawnił, jakie gry trafią do kolejnej odsłony programu Games with Gold. Trzeba przyznać, że tym razem postawiono na tytuły, których nikomu przedstawiać nie trzeba.

Dość często pojawiają się zarzuty, iż Microsoft mógłby serwować abonentom wspomnianego programu nieco więcej niż tylko dzieła przygotowane przez niezależne studia. Wygląda na to, że w sierpniu podobne opinie będą nie na miejscu, ponieważ zadbano o naprawdę rozpoznawalne tytuły.

Co ważne, jednocześnie takie, które mogą pochwalić się naprawdę dobrymi opiniami. Trudno bowiem znaleźć wielu graczy rozczarowanych Gears of War 4 czy Forza Motorsport 6 udostępnionymi na Xbox One. Zarówno strzelanka od The Coalition jak i wyścigi przygotowane przez Turn 10 Studios zebrały bardzo wysokie oceny.

To samo można powiedzieć zresztą o Torchlight i Castlevania: Lords of Shadow, które pobrać mogą korzystający ze starszej konsoli Xbox 360. Jeśli ktoś nie miał okazji do zabawy z którąkolwiek z wymienionych gier to powinien te zaległości nadrobić.

Games with Gold – sierpień 2019

 • Gears of War 4 – Xbox One – 1 - 31 sierpnia
 • Forza Motorsport 6 – Xbox One – 16  sierpnia - 15 września
 • Torchlight – Xbox 360 – 1 - 15 sierpnia
 • Castlevania: Lords of Shadow – Xbox 360 – 16 - 31 sierpnia

Obydwie gry na Xbox 360 zadziałają, dzięki programowi wstecznej kompatybilności, także na Xbox One.

Źródło: Xbox

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sander Cohen
  0
  W koncu MS dal cos porządnego.