Gry

Szaleństwo w World of Tanks i World of Warships

przeczytasz w 1 min.

Podbij Księżyc w World of Tanks na PC, zostań królem jaccuzzi w World of Warships i zabierz czołg nad morze w konsolowym WoT.

WoT Prima Aprilis

Ekipa Wargaming od lat przygotowuje specjalne wydarzenia na różne okazje. Nie mogła sobie (a przy okazji i nam) odmówić także tej przyjemności na 1 kwietnia. Co tym razem przygotowano dla graczy?

W pecetowej wersji World of Tanks pojawił się nowy kosmiczny czołg IS 8-BALL – gdy już zasiądziecie za jego sterami rozpocznie się zabawa polegająca na taranowaniu innych graczy tak, by wpadali do kraterów. Miejsce akcji: Księżyc – to oznacza inną grawitację, kosmiczne anomalia oraz deszcze meteorytów. Chętni? Jeśli tak, to lepiej się pospieszcie – tryb jest aktywny tylko do 5 kwietnia.

Gracze World of Tanks na Xbox OnePlayStation 4 mogą zaś liczyć na bitwy 7 vs 7 z czołgo-okrętami HMS TOG II na głównym planie. Wybierzcie maszynę w garażu, a ten zostanie zalany wodą – wówczas można rozpocząć zalewanie nieba pociskami.

To nie koniec. Coś specjalnego przygotowano także dla graczy World of Warships. Co powiecie na przeniesienie akcji do… jaccuzi? W tym celu przygotowano cztery nowe okręty, które niektórym z was powinny być doskonale znane – to Pokeboat (Japonia), Botishkaff (Rosja), Das Boot (Niemcy) oraz Bottlesheep (USA). Tryb jest aktywny do 11 kwietnia.

Bawcie się dobrze!

Źródło: Wargaming

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    leotoro
    1
    Dear Mother of Good !
    Jak ja nie lubię 1 kwietnia !