Gry komputerowe

Tak wygląda GTFO - horror, który przeżywa się ze znajomymi

przeczytasz w 1 min.

Każda kolejna zapowiedź umacnia nas w przekonaniu, że GTFO będzie klimatycznym horrorem kooperacyjnym, który będzie mógł zapewnić mnóstwo świetnej rozrywki, a jego premiera jest już naprawdę blisko.

GTFO – sam tytuł niektórych graczy zniechęcił do tej produkcji, ale ci, którzy jednak dają jej szansę, mogą się nieźle bawić. Nadzieję na to pozwala mieć nowy materiał wideo opublikowany przez 10 Chambers Collective, a więc samych twórców.

GTFO to kooperacyjny horror, którego najważniejsze cechy to „klimat suspensu, drużynowe rozwiązywanie zagadek i niezwykle intensywna walka”, jak możemy przeczytać na stronie gry na platformie Steam. Zabawa polega tutaj na eksploracji podziemnego kompleksu, zbieraniu artefaktów, zasobów i uzbrojenia, a także walce (i – w razie możliwości – jej unikaniu).

Nowy film trwa 9 minut i w tym czasie możemy przyjrzeć się (bardziej lub mniej) podstawowym elementom rozgrywki – poruszaniu się po świecie gry i interakcji z mapą, walce z przerażającymi stworzeniami, którymi wypełniona jest to podziemna pułapka, ale też samemu interfejsowi, który został nieźle pomyślany. Zresztą sami zobaczcie…

9 minut z grą GTFO – gameplay:

Premiera gry GTFO odbyć ma się jeszcze w tym roku, ale dokładna data nie została jak dotąd podana. 

Źródło: VG247, 10 Chgambers Collective

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    HomeAudio
    4
    Wiem że zaraz zostanę zminusowany (pewnie kilka osób uważa mnie tutaj za trolla VR-owego) ale muszę to napisać: taka gra była by idealna pod VR. Klimat naprawdę wsysa na całego... a w VR była by miazga!