Gry PlayStation 4

The Last of Us: Part 2 i Ghost of Tsushima z nowymi datami premier. Hity na PS4 nadejdą z opóźnieniem

przeczytasz w 2 min.

The Last of Us: Part 2 i Ghost of Tsushima to prawdopodobnie dwie najgorętsze gry, jakie zmierzają na konsole PlayStation 4. Nie można jednak stwierdzić, że oczekiwanie na nie to pasmo samych przyjemnych informacji.

The Last of Us: Part 2 otrzymało dokładną datę premiery

Już kilka ciosów przyjęli gracze ostrzący sobie zęby na The Last of Us: Part 2. Chodzi oczywiście o komunikaty dotyczące przesuwania premiery, ostatni z takowych pojawił się na początku tego miesiąca. Sony nie było wtedy w stanie podać nowego terminu, na szczęście dość szybko się to zmienia. W wydanym dziś komunikacie poinformowano, że The Last of Us: Part 2 zadebiutuje 19 czerwca.

Wcześniejsze plany mówiły o 29 maja, a więc ostatecznie opóźnienie nie będzie duże. Sony nie ukrywało, iż stoi za nim pandemia koronawirusa i potencjalne kłopoty z dystrybucją fizycznych wydań. Sytuacja poprawiła się na tyle, iż zaczęto dostrzegać „swobodę w globalnym środowisku dystrybucji.”

Ghost of Tsushima również opóźnione

To ta dobra wiadomość. Jednocześnie potwierdzono pojawiające się doniesienia, że opóźniona zostanie także premiera Ghost of Tsushima. Tutaj ostatecznie ma skończyć się na 17 lipca. Przypomnijmy, że do tej pory zakładano datę 26 czerwca. Twórcy zamierzają dobrze spożytkować dodatkowy czas i dopieścić wszystkie detale.

„Chcę osobiście pogratulować i podziękować obu zespołom Naughty Dog i Sucker Punch Productions za ich wysiłki, ponieważ wiemy, że osiągnięcie takich wyników nie jest łatwym zadaniem. Oba zespoły ciężko pracowały, aby zapewnić światowej klasy doświadczenia. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co o nich myślisz, gdy w krótkim czasie wydamy te gry.” - Hermen Hulst, szef Worldwide Studios, SIE

Źródło: @PlayStationPL

Warto zobaczyć również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    myszka91
    -1
    Lepiej już poczekać na PS5 bo po tych wyciekach widać, że gra momentami wygląda gorzej niż Days Gone, a miejsca gdzie jest śnieg to generacja wstecz względem RDR2 czy ostatnim Metro.