Gry Nintendo Switch

Kontynuacja jednej z najlepszych gier w historii ma datę premiery

przeczytasz w 1 min.

Posiadacze Nintendo Switch na taką informację czekali. Ujawniono datę premiery The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Nowa odsłona The Legend of Zelda z ważnymi szczegółami

The Legend of Zelda: Breath of the Wild z 2017 roku to produkcja, która mimo obecności wyłącznie na Nintendo Switch i Wii U nie wymaga bliższego przedstawiania. To jedna z najwyższej ocenianych gier w historii (średnia 97% w branżowych recenzjach), która zdobyła wiele nagród, ale wygenerowała też wysokie wyniki sprzedaży. Zapowiedź kontynuacji przygód Linka nie była zaskoczeniem, ale oczekiwanie na nie nieco się przeciąga.

Pierwotnie premiera była zaplanowana na ten rok, ale już kilka miesięcy temu ogłoszono, że trzeba będzie uzbroić się w większą dawkę cierpliwości. Zapowiedziano debiut w 2023 roku, a dopiero dziś podano konkretny termin - 12 maja 2023 roku. Jednocześnie ogłaszając oficjalny tytuł gry (do tej pory posługiwano się roboczym Breath of the Wild 2) - The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom - zwiastun z datą premiery

Projekt okładki również ujawniono

To bezsprzecznie najważniejsze ogłoszenie dzisiejszego Nintendo Direct. Radosne, chociaż pesymiści mogą delikatnie sugerować, że przy tak mimo wszystko dość odległym terminie, nie można wykluczać tego, że plany Nintendo jeszcze się zmienią. Oby nie.

Na deser z ujawnionych dziś informacji i materiałów zostaje jeszcze projekt okładki.

Źródło: Nintendo, @ZeldaUniverse

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  kolejne ogłupianie tłumu fotkami, renderami, zapowiedziami. zakłamany marketing. i po ile będą sprzedawać? zgodnie z obecną tradycją +350zł za bezterminowe wypożyczenie zamiast zakupu licencjonowanego egzemplarza?
  • avatar
   mcnowak
   -4
   Nie rozumiem fenomenu tej "jednej z najlepszych gier w historii". Podszedłem do niej całkiem niedawno z zaciekawieniem i bez uprzedzeń. Infantylna, nudna fabuła, postacie nie wzbudzające we mniej żadnych uczuć.
   Zmusiłem się żeby ją przejść cały czas czekając na to "wow". Niestety nie nadeszło. Żeby być uczciwym, mechanika całkiem ok ale bez fajerwerków. Takie 6/10 może bym dał za całokształt. Rozumiem że każdy ma swoje preferencje ale zaskoczyło mnie że tak powszechnie zachwalana gra była dla mnie tak nijaka.
   • avatar
    JankukiKurakSzopen
    -10
    Nazywam się Jan Szopen. Jestem światowej sławy ekspertem kryptowalut i wielkim autorytetem na rynku kryptowalut.
    Tylko na samym handlu zarobiłem już 100 milionów$!!!! Dzięki temu sybudowalem gigantyczna posiadłość z cztereama basenami. Kupilemcztwey najdroższe elketryczne Tesle, spotykam się z sama światowa śmietanka towarzyska! Z politykami, sportowcami celebrytami a przede wszystkim sypiam z najpieksnieksyki kobietami świata!!!!! Światowej sławy aktorki, modelki, kandydatki na miss świata a w mojej posiadłości posiadam prywatny harem!!!
    Żyje jak krol i tez mozszesz tak żyć!!!! Kryptowaluty daja potezne możliwości zarobki dlatego chce żebyś zainstalował aplikacje Crypto com na telefon i skorzystał z mojego kodu polecajacego a upoważni co on do otrzymania odetnie az 25$ w kryptowalucie cro!!! Do tego otrzymasz odemnie certyfikat specjalisty handlowca kryptowalut ktory upoważnia cie do podjęcia pracy w bardzo dochodowym biznesie kryptowalut!!!!!
    Wykorzystaj te szanse i dołącz do nas i zostan obrzydliwie bogatym człowiekem!!!!! Ja kiedyś byłem tylko zwykłym studentem informatyki a dzisiajnjestem królem!!!! Tybrze możesz być królem!!!! Oto mój kod!!!!! Szybko ko wykorzystaj jest ważny tylko przez 12 godzin!!!! Kto pierwszy ten lepszy!!!!!! Nn!!!!
    jjey2xxs9c
    • avatar
     Aro0414
     0
     Taaa 540p w 25 fps dzieki nintendo ;)