Miedziana wersja coolera Thermalright HR-02

Paweł Maziarz | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Specjalna edycja radiatora

Thermalright HR-02 Copper chłodzenie procesora zdjęcie 

Amerykańska firma Thermalright ma zwyczaj wydawać specjalne edycje chłodzeń dla procesorów – przykładem tutaj może być miedziany model Ultra-120 True Copper. Producent pochwalił się, że podobny los spotka popularną konstrukcję HR-02 (już nie w wersji Macho, a więc bez dodatkowego wentylatora w zestawie).

Thermalright HR-02 Copper składa się z miedzianej stopy, potężnego radiatora oraz sześciu rurek cieplnych o średnicy 6 mm - również wykonanych z miedzi. Niestety w tym przypadku producent nie zastosował miedzianych żeberek, a tylko pokrył je cienką warstwą tego pierwiastka. Można zatem przypuszczać, że całość już nie będzie tak ciężka jak w przypadku Ultra-120 True Copper.

Specjalna edycja coolera HR-02 jest jedną z nagród w świątecznym konkursie producenta - tuż obok czarnej wersji AXP-100. Jeszcze nie wiadomo kiedy trafi ona do sprzedaży.

Źródło: profil Thermalright na portalu Facebook

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jackas95
  Wielki napis "COPPER" i jakże słodkie "(plated)" - mistrzowie trollingu
  5
 • avatar
  Konto usunięte
  Ciekawa jaka cena ale będzie chłodno ;)
 • avatar
  Q'bot
  Pierwsze zdanie powala - gdyby chłodzenia od thermalright'a rzeczywiście pochodziły od hamburgerów, to nawet karty muzycznej by nie schłodziły jak należy...
 • avatar
  shamoth
  Hmm już wolę jak miedź robi za rdzeń a aluminium, ze swoją naturalną chropowatością, za warstwę oddającą ciepło...
 • avatar
  trybcio86
  "miedziana" wersja coolera, co za nonsens... to mniej wiecej tak jakby pomalowac go złotą farba i wystawic u jubilera za 3 razy tyle. Czy miedziany finy az tak bardzo spowodowaly by wzrost wagi tego coolera ? nie sadze, napewno wzrost ceny do zwyklej wersji bedzie bardzo widoczny a wydajnosc nie porwie.