Gry

Tropico 4 także na Xboksie

przeczytasz w 1 min.

Jak zapowiada Haemimont Games, tropikalny raj będziemy mogli zbudować również na konsoli Xbox 360.

 Warto przeczytać:
 

AC Brotherhood najlepszy na PC

Choć seria Tropico nigdy nie zdobyła takiej popularności, jak SimCity, Caesar czy choćby Twierdza, zarządzanie własną wyspą tropikalną i rozbudowywanie jej potrafiło przynieść w swoim czasie wiele przyjemności graczom. Jeśli dodamy do tego szejker dorzucany do edycji kolekcjonerskiej przez nieodżałowaną firmę Play-It, grając w Tropico można się było choć przez chwilę poczuć jak dyktator jednej z karaibskich wysp.

Po udanej próbie wskrzeszenia serii przez bułgarskie studio Haemimont w Tropico 3, nadszedł czas "czwórkę" - premiera gry zapowiadana jest na drugi kwartał tego roku. I choć początkowo Tropico 4 miało zostać wydane tylko i wyłącznie na PC, teraz okazuje się, że grę zobaczymy także na konsoli Xbox360.

A co znajdziemy w środku? Oczywiście możliwość wcielenia się w "El Presidente" rządzącego niepodzielnie tropikalnym rajem (wersja "piracka" na szczęście nie wchodzi w grę). Gra zawierać będzie 20 nowych misji na 10 mapach, 20 nowych budynków, 6 nowych, interaktywnych klęsk żywiołowych oraz integrację z serwisami Facebook Twitter. Będzie też możliwość wyznaczenia ministrów odpowiedzialnych za niektóre sprawy państwa, których - w przypadku zamieszek - będziemy mogli obarczyć całością winy za złą sytuację w kraju. Cóż, niełatwo jest być pachołkiem dyktatora.

O tym, czy wersja konosolowa będzie (tak jak w przypadku Tropico 3) nieco okrojona, na razie nic nie wiadomo, a właściciele pecetów mogą spać spokojnie - to dla nich Haemimont przygotowuje w pełni wypasioną wersję gry.

Źródło: www.geforce.com

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Aha, czyli skończyłem kupować tropico na tropico 3.
  • avatar
   Gasek
   0
   Pierwszy raz słyszę o tej grze.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Już wolę nie wiedzieć jak będzie się w to grało na padzie...
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Zrobię drugi Egipt:D Gra b. fajna pomijając 2. śŚwietny klimat
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      No i kolejny dobry tytuł się wysypał:/ Temat do usunięcia... To forum o pc czy xklocu albo ps3 ( teraz zaczyna się WAR )
      więc młotki pisać :)