Audio

Trzy bezprzewodowe systemy audio od Bose do domu

przeczytasz w 2 min.

Amerykański producent przygotował coś dla tych bardziej wymagających spośród was.

Firmy Bose nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Warto jednak przedstawić jego najnowsze produkty – trzy bezprzewodowe systemy audio stworzone z myślą o tych bardziej wymagających użytkownikach domowych. To grajbelka SoundTouch 300 oraz systemy kina domowego Lifestyle 600 i 650, które zapewniać mają maksymalny luksus oglądania filmów i słuchania muzyki.

Soundbar Bose SoundTouch 300

Bose SoundTouch 300 to soundbar w dość niepozornym wydaniu – jego wymiary to 10,8 x 97,8 x 5,7 cm. Producent twierdzi, że nie przeszkodziło to jednak w osiągnięciu niezłego brzmienia. Stoją za nim technologie PhaseGuide (oddzielne kanały ścieżki dźwiękowej, które zdają się dochodzić z miejsc, w których nie ma głośników), QuietPort (głęboki bas niezależnie od poziomu głośności) oraz ADAPTiQ (automatyczne dostosowanie dźwięku do konkretnego pomieszczenia).

Bose SoundTouch 300

Grajbelka została też wyposażona w cyfrowy procesor dźwięku, mający gwarantować szczegółowe brzmienie wszystkich tonów. Funkcja HDMI ARC ułatwia z kolei konfigurację – wystarczy jeden przewód, by połączyć SoundTouch 300 z telewizorem i odtwarzaczem. Całości dopełnia łączność bezprzewodowa – tak przez Wi-Fi, jak i Bluetooth.

„SoundTouch 300 wypełnia lukę na rynku. Żaden inny produkt z tej kategorii nawet nie zbliża się do naszego soundbaru, czy to pod względem rozmiaru, wzornictwa, czy brzmienia. Ponieważ soundbar pełni zarówno funkcję bezprzewodowego systemu muzycznego, jak i kina domowego, zapewnia niesamowite wrażenia bez względu na to, czy słucha się muzyki, ogląda Netflix, czy gra w ulubione gry, a wszystko to za sprawą jednego, doskonałego głośnika” – zachwala producent.

Systemy kina domowego Bose Lifestyle

Firma Bose twierdzi, że ma coś dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy chcą cieszyć się doskonałym brzmieniem w domowym zaciszu. To system kina domowego Lifestyle 650. Składają się na niego cztery (najmniejsze w ofercie tego producenta) głośniki satelitarne OmniJewel z przetwornikami o dużym zakresie ruchu, moduł kanału centralnego oraz głośnik niskotonowy. Wszystkie zamknięte w obudowach z polerowanego, anodyzowanego aluminium.

Bose Lifestyle 650

System Bose Lifestyle 650 również został wyposażony w technologie QuietPort i ADAPTiQ, w moduły Wi-Fi i Bluetooth (a do tego jeszcze NFC) oraz w cyfrowy procesor dźwięku wysokiej klasy. „Nasz nowy system Lifestyle 650 jest naprawdę godny uwagi. Osoby, które szukają najwyższej jakości dźwięku, materiałów i wykonania, nie znajdą niczego podobnego. Ten, kto zobaczy i usłyszy go po raz pierwszy, po prostu nie będzie mógł w to uwierzyć”.

W ofercie producenta pojawił się także nieco tańszy system Bose Lifestyle 600 wyposażony w te same technologie, lecz złożony z głośników satelitarnych Jewel poprzedniej generacji.

Ceny i dostępność

Nowe sprzęty grające Bose są już dostępne na rynku. Za soundbar SoundTouch 300 trzeba zapłacić 3699 zł. Opcjonalnie można zakupić moduł basowy (za 3699 zł) oraz głośniki dźwięku przestrzennego (1599 zł). Systemy kina domowego Lifestyle 650 i 600 zostały natomiast wycenione odpowiednio na 19 999 i 15 999 zł.

Źródło: Bose

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  BluePandoraBox
  1
  "Żaden inny produkt z tej kategorii nawet nie zbliża się do naszego soundbaru"
  faktycznie żaden - Yamaha YSP-5600 oraz Bowers&Wilkins swoją Panoramą 2 wgniatają ustrojstwo Bose w podłogę i to za niższą cenę o prawie 2 tysiące, nie potrzebują też żadnych dodatków w postaci dodatkowych głośników czy suba aby zapodać świetny przestrzenny dźwięk (kompletny zestaw do belki Bose to koszt 9 tyś.) belka Bose za Odrą kosztuje 2800, siedem stów to znacznie większa różnica niżby wynikała z VAT, kolejna firma która uznała że Polacy to bogatszy od Niemców naród i trzeba nas skubać???

  mikro głośniczki do kina domowego za 20 tyś. to chyba do nagłośnienia sypialni i to małej, do większego pokoju lepiej kupić głośniki z prawdziwego zdarzenia które potrafią wytworzyć odczuwalną falę dźwiękową, mając taki budżet można przebierać w naprawdę dobrych kolumnach, na suba a nawet dwa jeśli wzmacniacz je obsługuje też powinno wystarczyć

  Bose jak japko, szuka jeleni, zwłaszcza u nas ze sporo wyższymi cenami niż za Odrą!!!!
  • avatar
   Konto usunięte
   -6
   Pierwszy!!!