Gry

Twórcy Dishonored 2 przedstawiają „Księgę Karnaki”

przeczytasz w 1 min.

Arkane Studios przybliża fabułę i świat swojej najnowszej produkcji.

Chociaż materiałów z Dishonored 2 opublikowano już całkiem sporo, twórcy zdają się mieć nielimitowane pomysły na kolejne. Chociaż tym razem nie prezentują fragmentów rozgrywki i tak jest ciekawie.

Arkane Studios zdecydowało się przygotować materiał skupiający się na fabule oraz świecie gry i jego mieszkańcach. Nawiązano tutaj do poprzedniej odsłony serii, zwięźle przedstawiono też najważniejsze kwestie związane z Dishonored 2. Podobne materiały zazwyczaj niczym szczególnym się nie wyróżniają, ale tutaj jest nieco inaczej.

„Właśnie opublikowaliśmy nowy film związany z fabułą Dishonored 2 zatytułowany „Księga Karnaki”. Dowiedzcie się więcej o świecie Dishonored 2 i jego mieszkańcach z punktu widzenia Odmieńca w tym nowym filmie, któremu nadaliśmy formę książeczki z rozkładankami.”


Warto przypomnieć, że Dishonored 2 uzyskało już status gold, a zatem premiera jest niezagrożona. A długo na nią czekać nie będziemy, ponieważ gra zadebiutuje 11 listopada.

Źródło: BethesdaSoftworksUK

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Black_00
    3
    Twórcy Dishonord 2 niech lepiej wezmą się za optymalizację, bo znając życie będzie to kolejna gra która będzie ssała pod tym względem :D