• benchmark.pl
 • Gry
 • Nowe DLC do Elecrician Simulator sprawiło, że wszyscy znowu w to grają
Gry

Nowe DLC do Elecrician Simulator sprawiło, że wszyscy znowu w to grają

przeczytasz w 1 min.

Electrician Simulator doczekało się świeżego DLC. Smart Devices rozbudowało produkcję o parę konkretnych nowości – i przy okazji zaprowadziło ją na szczyt listy popularności na Steamie.

31 maja zadebiutował dodatek do Electrician Simulator o podtytule Smart Devices. DLC wprowadza do tytułu nowe elementy, mechaniki oraz misje. Po premierze rozszerzenia gra od Gaming Factory znalazła się w tygodniowym rankingu 100 najlepiej sprzedających się gier na platformie Steam.

Mateusz Adamkiewicz, prezes Gaming Factory, mówi: – Długo pracowaliśmy nad tym, aby dostarczyć graczom jak najlepszy produkt. Electrician Simulator: Smart Devices jest naszą największą aktualizacją do Elektryka, która oferuje szereg misji oraz zupełnie nową technologię i sprzęty do naprawy. Wsłuchaliśmy się w opinie graczy, którym nasz tytuł przypadł do gustu, ale – w ich ocenie – czas rozgrywki był za krótki.

Screen z gry Elecrician Simulator Smart Devices

W Electrician Simulator gracze wcielają się w rolę młodego elektryka, którego zadaniem jest prowadzenie własnego warsztatu oraz naprawa prostych urządzeń i instalacji. Dodatek Smart Devices rozbudowuje tytuł o urządzenia typu "smart" i wprowadza zaawansowane technologie, nową lokację i kolejne zadania.

Electrician Simulator – kiedy premiera na konsole?

Gaming Factory planuje dalszy rozwój projektu. Twórcy chcą przenieść Symulator elektryka na wszystkie konsole. – Liczymy, że nastąpi to na przełomie 2023/2024, przez co gra trafi do szerszego grona odbiorców. Dalej widzimy duże możliwości rozbudowy naszego tytułu o kolejne dodatki – informuje Mateusz Adamkiewicz.

Nowa gra autorów Electrician Simulator

Kolejnym kluczowym tytułem, nad którym pracuje polski deweloper, jest Japanese Drift Master. Wersja demonstracyjna gry zostanie zaprezentowana jeszcze w tym roku, a premiera w modelu early access nastąpi na przełomie 2023/2024 roku.

źródło: materiały prasowe

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Marek2704
  2
  Wy tak na serio z tym tytułem??? "Wszyscy" trzydziestu siedmiu? Bo tyle wynosi średnia z ostatnich 30 dni... Świętej pamięci Terry Pratchett polecał w takim przypadku pigułki z suszonej żaby :)
  • avatar
   CryptoBanan
   1
   Aplikacja Crypto.Com służy do zakupu kryptowalut. Bezpiecznie kupisz Bitcoin, Ethereum, Cardano, Cosmos Atom, BNB, XRP i setki innych kryptowalut.
   Aplikacja Crypto.Com dostępna jest na Androida i. IOS. Zarejestruj się z mojego reflinka, przejdź proces KYC i zamów czerwona kartę Ruby a otrzymasz az 25$ w kryptowalucie Cronos na pierwsze zakupy!!!!
   Kliknij w link poniżej teraz! W tym momencie i dołącz do elitarnego grona społeczności kryptowalutowej i przygotuj się na nadchodzące hossę aby realizować gigantyczne zyski!!’
   Oto mój link polecający!!! Szybko go kliknij!!! I szybko się rejestruj. Najszybciej jak tylko potrafisz!!!
   To jest właśnie ten link ktory musisz kliknąć!!!! Pamiętaj aby zrobić KYC i zamówić przynajmniej kartę Ruby inaczej nie dostaniesz 25$!!!! Klikaj TERAAAAAAAAAAAZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   https://crypto.com/app/jjey2xxs9c
   • avatar
    pawluto
    1
    Tytuł kłamie...Ja nie gram więc nie "wszyscy"...
    • avatar
     brettsinclairdannywilde
     1
     W to się fajnie gra w realu, bo tam nie pojedziesz bez odpowiednich przekrojów czy jednokreskowca ;-) :-D
     • avatar
      vacotivus
      0
      Z symulatorów zawodów zagrałbym w grabarza.

      Witaj!

      Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
      Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

      Połącz konto już teraz.

      Zaloguj przez 1Login