Wideorejestratory

Polacy pokochali ten wideorejestrator. Teraz można go kupić w świetnej cenie

przeczytasz w 2 min.

70mai A500S Dash Cam Pro Plus+ to jeden z najlepszych wideorejestratorów dostępnych na rynku. Teraz można go kupić w dużo niższej cenie (i to z dodatkową kamerą wsteczną RC06).

Wybór dobrego wideorejestratora nie jest łatwym zadaniem. Jakiś czas temu mieliśmy okazję przetestować model 70mai A500S Dash Cam Pro Plus+ z kamerą wsteczną RC06, który zaskoczył nas świetnym stosunkiem ceny do możliwości – obecnie to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych kamer samochodowych na naszym rynku.

Jeden z najlepszych wideorejestratorów

70mai A500S Dash Cam Pro Plus+oferuje bardzo dobrą jakość nagrań w rozdzielczości 1944p (tylna kamerka RC06 radzi sobie słabiej, a nagrania w nocy wypadają zauważalnie gorzej). Kamerka ma wbudowany GPS i zapisuje historię trasy.

70mai A500S Dash Cam Pro Plus+

Użytkownicy docenią sterowanie za pomocą telefonu przez Wi-Fi, a urządzeni z polskiej dystrybucji oferuje komunikaty głosowe po polsku. Dodatkowym atutem jest 24-godzinny aktywny tryb parkingowy, który aktywuje się po wykryciu wstrząsu.

Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami, odsyłamy do naszego testu z dokładnym opisem funkcji i przykładowymi nagraniami z kamerki przedniej i tylnej.

Promocja na wideorejestrator 70mai A500S Pro Plus+

Jeśli zastanawialiście się nad zakupem urządzenia, teraz jest do tego bardzo dobra okazja. W sklepie Empik pojawiła się ciekawa promocja, która pozwala zakupić wideorejestrator 70mai A500S Pro Plus+ z dodatkową kamerą wsteczną RC06 w cenie 375,30 zł. Normalna cena w sklepach za taki zestaw często wynosi około 460 – 490 zł, a w ostatnich promocjach dało się go dorwać za 399 zł.

70mai A500S Pro Plus+ RC06 - promocja Empik

Jak uzyskać niższą cenę? Ważne żeby urządzenie kupić przez aplikację Empik – w takim przypadku będzie ono dostępne za 385,30 zł. Cenę można dodatkowo obniżyć o 10 zł za pomocą kodu rabatowego APP10 (sklep przygotował 20 000 takich kodów rabatowych, więc warto się pospieszyć). Link do promocji znajdziecie tutaj:

Źródło: Empik

W artykule znajdują się linki afiliacyjne, przekierowujące do zewnętrznych stron zawierających produkty i usługi, o których piszemy. Otrzymujemy wynagrodzenie za umieszczenie linków afiliacyjnych, jednakże współpraca z naszymi Partnerami nie ma wpływu na treści zamieszczane przez nas w serwisie, w tym na opinie dotyczące produktów i usług Partnerów.   

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  patryk1011
  6
  A200 jest nowsza, ma lepszą jakość nagrywania a do tego bez tylnej kamerki jest tańsza, widać ktoś chce się pozbyć zaległości z magazynu :D
  • avatar
   Yetii
   1
   Nie pokochali, tylko się bronią przed różnymi naciągaczami na polskich drogach.
   • avatar
    ajmbb
    0
    empik oferuje ten zestaw w cenie 469 zł