Gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon - prace ukończone, gra zmierza do tłoczni

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
26 komentarzy Dyskutuj z nami

Jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku – Wiedźmin 3: Dziki Gon – oficjalnie osiągnęła status „GOLD”.

Wiedźmin 3 wieża

Jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku – Wiedźmin 3: Dziki Gon – oficjalnie osiągnęła status „GOLD”. Oznacza to, że wszelkie prace związane z produkcją zostały zakończone i gra już wkrótce trafi do tłoczni.

O grze Wiedźmin 3: Dziki Gon można by pisać i pisać, ale wszyscy czekający wiedzą już o niej chyba wszystko (przynajmniej na tyle, na ile jest to możliwe przed premierą). Przypomnijmy zatem jedynie, że RPG studia CD Projekt RED z otwartym światem i rozbudowaną mechaniką walki skoncentruje się ponownie na Geralcie z Rivii – pogromcy potworów, który w Dzikim Gonie przyjmuje największy kontrakt w swoim życiu. Zadaniem protagonisty (a więc i naszym) będzie odnalezienie Dziecka Przepowiedni – żywej broni zdolnej nawet zniszczyć ten świat.

„Ostatnie trzy lata to okres naprawdę ciężkiej pracy. Spędziliśmy dziesiątki tysięcy godzin, aby zaprojektować, stworzyć i oddać Wam przygodę, która - kolokwialnie rzecz ujmując – zarządzi. Wiedźmin »w złocie« to nasze małe święto, koniec pewnego etapu dla załogi, ale jednocześnie początek Waszej przygody - od zapomnianych jaskiń w Skellige, przez mroczne lasy Ziem Niczyich, do pełnego korupcji i przepychu Novigradu. Ten świat naprawdę żyje i już niebawem dostaniecie go na własność” - mówi Adam Badowski, szef studia CD Projekt RED.

Wejście w fazę „GOLD” na miesiąc przed ustaloną wcześniej datą premiery pozwala wierzyć, że niemal na sto procent gra Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się na rynku bez dodatkowych opóźnień, 19 maja. Platformami docelowymi są komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: CDP

Komentarze

26
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Zapewne i tak pierwszego dnia dostaniemy aktualizację (standard w przypadku dużych premier).
  14
 • avatar
  Kolejny odcinek telenoweli pod tytułem Wiedźmin 3 :)
  A w newsie obok z innej "Grand Theft Auto V" :)
 • avatar
  Wsumie jak patrzę na to lie kosztuje GTA 5 to Wiedzmin jakoś podejrzanie tani jest.
 • avatar
  Ty jesteś toturialem trola, idź być toturialem trola gdzie indziej.
 • avatar
  Świeże screeny:

  https://www.facebook.com/pages/Wied%C5%BAmin-3-Dziki-Gon/533616579994461?fref=nf
  -1
 • avatar
  ja już grałem przeszedłem połowę i gra taka sobie ale hula ładnie 70 kl/s w 4k i max ustawieniami :)
  -1
 • avatar
  kto jeszcze na to czeka? GTA teraz wyszło to wszyscy się na to przerzucili, ale musi być nius żeby o sobie przypomnieć bo wszyscy w GTA teraz grają ;D sprytne. Liczyłem, że przesuną jeszcze premierę tego co najmniej kilka razy.
  -1
 • avatar
  Mogli by zrobic beta testy online, z chęcią sprawdzę czy nie bugów :D
  -2
 • avatar
  Po genialnym "Pillars of Eternity" nie liczę na zbyt wiele. Czekam bardziej na "Sword Coast Legends", ale w tego tutoriala RPG, czyli "Wiedźmina" też zagram.
  -3
 • avatar
  Kiedyś pracowałem w takiej tłoczni w technicolor w piasecznie jako magazynieri strasznie mnie korciło żeby wynieść gre Half Life Orange no ale za takie coś można mieć sprawe w sądzie i wylecieć z roboty więc niczego nie można wynosić i oni dobrze sprawdzają.Także jak ktoś pracuje w tłoczni płyt to lepiej nic nie wynosić bo można póżniej miec duże nieprzyjemności.