Gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon - prace ukończone, gra zmierza do tłoczni

przeczytasz w 1 min.

Jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku – Wiedźmin 3: Dziki Gon – oficjalnie osiągnęła status „GOLD”.

Wiedźmin 3 wieża

Jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku – Wiedźmin 3: Dziki Gon – oficjalnie osiągnęła status „GOLD”. Oznacza to, że wszelkie prace związane z produkcją zostały zakończone i gra już wkrótce trafi do tłoczni.

O grze Wiedźmin 3: Dziki Gon można by pisać i pisać, ale wszyscy czekający wiedzą już o niej chyba wszystko (przynajmniej na tyle, na ile jest to możliwe przed premierą). Przypomnijmy zatem jedynie, że RPG studia CD Projekt RED z otwartym światem i rozbudowaną mechaniką walki skoncentruje się ponownie na Geralcie z Rivii – pogromcy potworów, który w Dzikim Gonie przyjmuje największy kontrakt w swoim życiu. Zadaniem protagonisty (a więc i naszym) będzie odnalezienie Dziecka Przepowiedni – żywej broni zdolnej nawet zniszczyć ten świat.

„Ostatnie trzy lata to okres naprawdę ciężkiej pracy. Spędziliśmy dziesiątki tysięcy godzin, aby zaprojektować, stworzyć i oddać Wam przygodę, która - kolokwialnie rzecz ujmując – zarządzi. Wiedźmin »w złocie« to nasze małe święto, koniec pewnego etapu dla załogi, ale jednocześnie początek Waszej przygody - od zapomnianych jaskiń w Skellige, przez mroczne lasy Ziem Niczyich, do pełnego korupcji i przepychu Novigradu. Ten świat naprawdę żyje i już niebawem dostaniecie go na własność” - mówi Adam Badowski, szef studia CD Projekt RED.

Wejście w fazę „GOLD” na miesiąc przed ustaloną wcześniej datą premiery pozwala wierzyć, że niemal na sto procent gra Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się na rynku bez dodatkowych opóźnień, 19 maja. Platformami docelowymi są komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: CDP

Komentarze

26
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kubas246
  14
  Zapewne i tak pierwszego dnia dostaniemy aktualizację (standard w przypadku dużych premier).
  • avatar
   Konto usunięte
   4
   Kolejny odcinek telenoweli pod tytułem Wiedźmin 3 :)
   A w newsie obok z innej "Grand Theft Auto V" :)
   • avatar
    Franz
    2
    Wsumie jak patrzę na to lie kosztuje GTA 5 to Wiedzmin jakoś podejrzanie tani jest.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Ty jesteś toturialem trola, idź być toturialem trola gdzie indziej.
     • avatar
      Konto usunięte
      -1
      Świeże screeny:

      https://www.facebook.com/pages/Wied%C5%BAmin-3-Dziki-Gon/533616579994461?fref=nf
      • avatar
       lysycoprobo
       -1
       ja już grałem przeszedłem połowę i gra taka sobie ale hula ładnie 70 kl/s w 4k i max ustawieniami :)
       • avatar
        bandan
        -1
        kto jeszcze na to czeka? GTA teraz wyszło to wszyscy się na to przerzucili, ale musi być nius żeby o sobie przypomnieć bo wszyscy w GTA teraz grają ;D sprytne. Liczyłem, że przesuną jeszcze premierę tego co najmniej kilka razy.
        • avatar
         Konto usunięte
         -2
         Mogli by zrobic beta testy online, z chęcią sprawdzę czy nie bugów :D
         • avatar
          Konto usunięte
          -3
          Po genialnym "Pillars of Eternity" nie liczę na zbyt wiele. Czekam bardziej na "Sword Coast Legends", ale w tego tutoriala RPG, czyli "Wiedźmina" też zagram.
          • avatar
           shoken
           0
           Kiedyś pracowałem w takiej tłoczni w technicolor w piasecznie jako magazynieri strasznie mnie korciło żeby wynieść gre Half Life Orange no ale za takie coś można mieć sprawe w sądzie i wylecieć z roboty więc niczego nie można wynosić i oni dobrze sprawdzają.Także jak ktoś pracuje w tłoczni płyt to lepiej nic nie wynosić bo można póżniej miec duże nieprzyjemności.