• benchmark.pl
 • Gry
 • Wiedźmin 3: Dziki Gon: Serca z Kamienia notuje dobrą sprzedaż
Gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon: Serca z Kamienia notuje dobrą sprzedaż

przeczytasz w 1 min.

Dodatek Serca z Kamienia do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zainteresował graczy. Pytanie, czy kogoś to dziwi?

Serca z Kamienia

CD Projekt zapowiadało ostatnio, iż rok 2016 należeć ma do Wiedźmina. Patrząc na najnowsze informacje nie może to dziwić.

Adam Kiciński, prezes CD Projekt, stwierdził w ostatnim wywiadzie, iż sprzedaż pierwszego dużego dodatku do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wygląda bardzo pomyślnie. Serca z kamienia, bo o tym rozszerzeniu mowa, zainteresowało sporą liczbę graczy, aczkolwiek tradycyjnie już nie ujawniono konkretnych liczb.

„Serca z Kamienia spełniają nasze oczekiwania sprzedażowe. Jesteśmy tu w scenariuszu optymistycznym.”

Jednocześnie poruszona została być może jeszcze ciekawsza kwestia. Planowane są zmiany, dzięki którym pod skrzydłami CD Projekt powstawać ma więcej gier. Chodzi o to, aby jednocześnie trwały prace nad kilkoma, konkretnie czterema grami, z czego dwie miałyby być tytułami AAA, a dwie mobilnymi/planszowymi.

„Budujemy pod to struktury. Nadal będziemy inwestować w segment mobilny. Marka The Witcher Battle Arena przechodzi powoli do historii, ale na Arenie zbudowaliśmy kompetencje i zespół, który się rozrasta i cały czas intensywnie pracuje.”

Pamiętajcie, że wiele ciekawych informacji dotyczących produkcji CD Projekt RED znajdziecie w naszym benchmarkowym centrum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Źródło: cdp, forsal.pl

Komentarze

27
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -1
  Szkoda tylko, że Fallout 4 sprzedał się lepiej w 2-3 dni niże Wiedźmin 3 w pół roku.
  • avatar
   brigthmight
   -15
   Nie oceniam zawartosci, ale troche drogi ten dodatek, koszt produkcji nieporownywalnie nizszy niz nowego tytulu, a cena to 50%, ktos pamieta jeszcze jak obiecywano dodatki - darmowe... Nie chce nic za darmo, ale w tej cenie chyba nie chce rowniez.
   • avatar
    Konto usunięte
    -15
    Ta te darmowe dodatki to pożal się boże takie ch... w większości były, lepsze rzeczy fani do Skyrima robią a Ci łaskawie dawali darmowe dodatki... żal.pl :/
    • avatar
     CentPL
     0
     Mi się osobiście fabuła tego dodatku podobała bardziej niż większość podstawki.
     • avatar
      kosq83
      0
      Czy tylko ja jestem takim dinozaurem który nie przeszedł jeszcze gry? Dodatki kupuje id strzała, niech no tylko przejdę grę do końca. W grę + raczej nie będę grał bo to już jednak nie będzie pierwsze zaskoczenie co się będzie działo w grze. P. S. W mojej grze Baron nie wytrzymał ciśnienia i się powiesił - w innych przypadkach jest w grze do końca?