Gry komputerowe

Aktualizacja 8.7 do gry World of Tanks dostępna

przeczytasz w 1 min.

Zgodnie z obietnicami, Wargaming udostępniło kolejną aktualizację do gry World of Tanks. Sprawdźmy, co nowego zagwarantuje łatka 8.7.

World of Tanks aktualizacja 8.7 do gry

Zgodnie z obietnicami, Wargaming udostępniło kolejną aktualizację do gry World of Tanks. Sprawdźmy, co nowego zagwarantuje łatka 8.7.

Najnowsza aktualizacja to przede wszystkim 9 nowych jednostek artylerii w drzewku brytyjskim. Początkowo gracze będą mogli pokierować takimi działami samobieżnymi jak Sexton, Bishop czy Crusader, a na wyższych poziomach udostępnione zostaną już prawdziwie niszczycielskie maszyny, z Conqueror Gun Carriage na czele.

W radzieckim drzewie technologicznym lekki czołg T-50-2 został zastąpiony przez MT-25, a poza tym pojawił się też nowy niemiecki niszczyciel czołgów premium VII poziomu - E-25.

Aktualizacja 8.7 to także nowa mapa - Severogorsk, osadzona w zimowym krajobrazie Europy Wschodniej, gdzie gracze znajdą głównie otwarte przestrzenie z nielicznymi budynkami oraz innymi obiektami, które jednak będą niezwykle cenne, ponieważ zapewnią osłonę w trakcie walk. Usprawnień wizualnych doczekały się też mapy Highway i Harbour.


Źródło: worldoftanks.eu, Wargaming

Komentarze

24
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Devio
  5
  Czekamy na czołgi w WarThunder!
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Wszystko ciekawie, nowe mapy itd. Ale jak zwykle nie są poprawione "strzały za zero" pomimo bardzo często poruszanego tematu przez graczy. Co jest niestety bardzo smutne i starzy gracze odchodzą od WOTa. Może kiedyś się doczekamy momentu kiedy najbardziej irytujące błędy w grze zostaną poprawione, a Wargaming wreszcie przestanie mydlić oczy nowymi pojazdami i poprawioną grafiką na niektórych mapach.
   • avatar
    steny
    0
    Śmiech na sali już dawno przestałem grać w tą grę.
    • avatar
     Lightning
     -2
     Ja już swoją karierę w World of Tanks bezpowrotnie zakończyłem. Twórcy kładą zbyt wielki nacisk na artylerię co powoduje, że granie ciężkim czołgiem na otwartej mapie jest mało przyjemne.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Popsuli t-50 i tego im nie wybaczę /;
      • avatar
       0
       Mnie najbardziej rozśmiesza, jak obrywam pociskiem od przodu, a uszkodzeniu ulega silnik, który jest z tyłu. Jeśli już pocisk przeleciał przez środek pojazdu to niczego na swej drodze nie napotkał tylko silnik ?
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Witam :)


        Szczegółowe dane co zostało ulepszone, jakie poprawki zostały wniesione, oraz jakie zmiany zostały wprowadzone znajdują się pod linkiem: http://worldoftanks.eu/pl/content/docs/release_notes/

        Serdecznie zapraszam do dyskusji na temat nowej aktualizacji na oficjalne forum World Of Tanks :)

        Pozdrawiam i życzę wielu wygranych bitew

        Jasysae