Gry PlayStation 4

World of Tanks na PS4 - weekend z otwartą betą

przeczytasz w 1 min.

Wirtualni czołgiści dzierżący czwartego DualShocka w dłoniach - nadszedł wasz czas. Gotowi?

WoT PS4

Na początku grudnia posiadacze konsol PlayStation 4 mieli pierwszą okazję do sprawdzenia przeznaczonej na ich urządzenia wersji gry World of Tanks. Firma Wargaming zapowiedziała, że na kolejną taką szansę nie trzeba będzie długo czekać. Już w ten weekend – od piątku (8 stycznia) do niedzieli (10 stycznia) – odbędą się bowiem otwarte beta testy.

Gra  World of Tanks w wersji na PlayStation 4 jest zupełnie darmowa i nie wymaga posiadania opłaconego abonamentu w programie PlayStation Plus. Dlatego też w otwartych beta testach udział może wziąć dosłownie każdy posiadacz tej konsoli.

Czy warto? Jeśli nie przekonuje was samo testowanie dla testowania, to być może zrobi to nagroda w postaci dwóch czołgów dla każdego uczestnika. Będą to amerykańskie M22 Locust-PS oraz T1E6-PS – oba z nietypowymi kamuflażami. Więcej na temat testów dowiecie się z poniższego filmiku:

Źródło: Wargaming

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    1
    W sumie to mogą bez żalu usunąć parametry penetracji pocisków i właściwości pancerza, bo strzały i tak wchodzą jak im pasuje. Ja rozumiem, że to arcade a nie symulacja, jednak czasem wyprawiają się w tej grze takie cyrki że jeden facepalm to za mało.