Gry na konsole

World of Tanks na Xboksach zmienia się w Miasto Umarłych

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Pojedynki wirtualnych czołgów zmieniają się na Halloween. Co wy na to?

World of Tanks Halloween

Halloween od lat próbuje wedrzeć się do naszej kultury. I choć nie brakuje przeciwników, to zwolenników przecież także. Głównie dla tych drugich właśnie firma Wargaming postanowiła na ten czas odmienić nieco swoje World of Tanks w wersjach przeznaczonych na konsole Xbox One i Xbox 360.

Wirtualni czołgiści z konsolami Microsoftu od dziś (30 października) aż do 2 listopada mogą cieszyć się specjalnym trybem o nazwie Miasto Umarłych. Są to bitwy 7 vs 7, które odbywają się na mapie Himmelsdorf przeprojektowanej w taki sposób, by zyskała klimat rodem z filmów grozy. Unikatowy w tym trybie czołg „Zjawa” kierowany jest z kolei przez załogę szkieletów i strzela ektoplazmą.

Podczas zabawy w Mieście Umarłych gracz będą mogli również zdobywać okolicznościowe emblematy nawiązujące do Halloween. Tymi „naklejkami” będzie można następnie ozdobić wszystkie posiadane w garażu czołgi.

Źródło: Wargaming

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dżon Rambo
  3
  Chooj w te halołin.
 • avatar
  sabaru
  1
  Już nie wiedzą co wymyślić.
 • avatar
  darkowal
  -1
  eeee co to ma byc? wolę wow :-)
 • avatar
  Snack3rS7X
  0
  Porażka, jak mam traktować tą grę poważnie???
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  wiedzą wiedzą. pewnie jest kicha na konsolowych edycjach. na takim xbox trzeba mieć aktywny xbox live gold aby sobie "za darmo" pograć. ja z tego powodu od dawna nie odpalałem WoT na xbox.