Gry komputerowe

Dziś premiera World of Warships

przeczytasz w 1 min.

Morski rozdział trylogii wojennych gier sieciowych Wargaming oficjalnie zadebiutował.

WoWS premiera

Sporo się naczekaliśmy, a niektórzy też sporo się natestowali, ale wreszcie jest. Dziś oficjalnie debiutuje World of Warships – morski rozdział trylogii wojennych gier sieciowych Wargaming. Cóż zatem – stery w dłoń.

Gracze World of Warships mogą wziąć udział w bitwach słynnych historycznych okrętów wojennych produkcji japońskiej, amerykańskiej, brytyjskiej, niemieckiej i rosyjskiej. 80 wiernie (wedle zapewnień twórców) odwzorowanych jednostek reprezentuje 4 klasy: uniwersalne krążowniki, szybkie i zwrotne niszczyciele, potężne pancerniki i lotniskowce znacząco urozmaicające rozgrywkę.

Obecnie Wargaming oddaje do naszej dyspozycji 10 map. Bitwy rozgrywać możemy w dwóch trybach: PvP 12 vs 12 graczy oraz PvE (pojedynki treningowe z komputerem). Jak zapowiadają twórcy: „W World of Warships na wszystkich gotowych podjąć wyzwanie czeka strategiczne myślenie, taktyczna współpraca z sojusznikami i intensywne bitwy morskie”.

Braliście udział w beta testach? Wargaming ma dla was dobrą wiadomość. Jeśli tylko doszliście do 9. poziomu rozwoju, będziecie mieli możliwość wzięcia udziału w pierwszym sezonie bitew rankingowych. Wirtualni kapitanowie staną wówczas naprzeciw siebie w walkach 7 vs 7.

“World of Warships to nasza największa premiera w tym roku,” powiedział Victor Kislyi, prezes firmy Wargaming. „Każda z zaangażowanych osób w zespole włożyła swoją serce i duszę w ten wyjątkowy tytuł i jesteśmy dumni, że możemy podzielić się nią z graczami na całym świecie. Mamy nadzieję, że pokochacie World of Warships tak samo jak my”.

Najwyższy czas na premierowy zwiastun, prawda?

Źródło: Wargaming

Komentarze

28
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  ciekawe kiedy w wt się pojawią statki
  • avatar
   Nullmaruzero
   1
   Dość ciekawie się w to grało na open becie, nie liczyłem że statki mogą być tak ciekawe. Fajna sprawa tak strzelać na 18 kilometrów już na III tierze, buły lecą ponad 10 sekund. Tylko że MM jak zwykle kulawił, potrafił wrzucić dwa lotniskowce na topie u wroga a u nas tylko jeden niższego tieru. Oni powinni odejść od tego ichsiejszego modelu matematycznego wartości bojowych bo według tego systemu to jak ci się auto zepsuje to kupując w zamian 4 rowery masz to samo...
   • avatar
    Ragnar Lothbrok
    1
    Bardzo ograniczona gra, w dodatku takie ułatwienie, nie wymaga praktycznie od gracza niczego. Silent Hunter to była seria a to to jest gra dla dzieci.
    • avatar
     Balrogos
     0
     Zapomnieli o łodziach podwodnych :)
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Statki są niezłe. Tyle, że rozrywka przeważnie wygląda tak (gram pancernikiem - chcę lotniskowiec wygrindować), że pływamy 10 min kręcąc się jak smród po gaciach, a potem schodzimy w 15s od dwóch salw. Chyba, że ja mam takiego pecha non stop.
      • avatar
       HemaN
       0
       Słyszałem, że Wg ma przenieść TOG II i japońskie czołgi ciężkie do World of Warships :D .
       • avatar
        0
        WG już wie że procesory mają kilka rdzeni ?
        • avatar
         kombajn
         0
         Moim zdaniem kompletną kpiną z gracza jest nazywanie czegoś oznaczonego numerem 0.5 gotowym produktem. To jest nadal beta taka jest prawda. Dla porównania w AW dobiliśmy do wersji 0.9 i uwaga zbliża się open beta a nie że już mam gotowy produkt a z wewnętrznej numeracji producenta jasno wynika że produkt jest gotowy w 50% no ale kase trzeba trzepać prawda? Szczególnie jak się programiści lenili przy tym bodaj trzy lata a dla porównania AW wystartował z pierwszym dość topornym focus testem na wiosnę i właśnie dobijają pomału do wersji 1.0 a gra jest dużo lepsza od WOT. Ale w Obsidian pracują fachowcy a nie pół-amatorzy jak w WG.