Gry

Zbliża się premiera Gears of War 2?

przeczytasz w 0 min.

Choć informacje o produkcji drugiej części niezwykle popularnej gry Gears of War pojawiły się już w pierwszej połowie zeszłego roku, to dopiero teraz zaczyna precyzować się data premiery sequela. Przypomnijmy, że pierwsza część GoW sprzedała się w ilości 4.5 miliona sztuk co stanowi naprawdę dobry wynik. Stąd zapewne niemałe zainteresowanie kontynuacją tytułu.

Z informacji jakie go nas dotarły, Gears of War 2 ma pojawić się już w listopadzie. Jak twierdzi przedstawiciel Epic Games gra będzie oparta na silniku Unreala. Niestety wczesną radość wielu graczy może dobić sygnał, że gra ma pojawić się wyłącznie na konsolę Xbox 360. Co prawda już pierwsza część GoW miała niemałe znaczenie dla dobrej sprzedaży konsoli jednak teraz część graczy pozostawiona bez alternatywy w postaci innych platform, może "poczuć" wyraźną konieczność zakupy konsoli Microsoft. Czy jest szansa na to, aby GoW 2 pojawił się na PC'ta? Póki co nie ma takich informacji. Możliwe jednak, że do czasu premiery plany wydawnicze ulegną korekcie.


Już teraz na stronach xbox.com pojawił się trailer do gry. Co prawda niewiele z niego wynika ale bądźmy cierpliwi. Do premiery jeszcze trochę czasu.


Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login