Gry

Żegnajcie pingwiny, witajcie diabły.

przeczytasz w 1 min.

To już koniec znanego nam „Team Kinguin”. W miejsce najsilniejszej polskiej dywizji e-sportowej pewnym krokiem wchodzi nowa organizacja stworzona przez Wiktora „TaZa” Wojtasa, Macieja „Sawika” Sawickiego i Viktora Vanli.

Nowych włodarzy chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. „TaZ” to była gwiazda Virtus.Pro, która ostatni rok spędziła pod sztandarem „Pingwinów”. „Sawik” jest znanym dziennikaremz e-sportowym i właścicielem domu produkcyjnego. Ostatni z panów tego trio, czyli Viktor Wanli –  to założyciel formacji Team Kinguin.

Chociaż informację o oficjalnym zamknięciu  „Kinguinów” dotarły do nas już w połowie stycznia, dopiero teraz zdradzono szczegóły nowej marki e-sportowej budującej swe fundamenty na sukcesach Team Kinguin. Mowa o „Black Devils”,które już niedługo zadebiutuje na e-sportowej scenie.

Póki co zawodnicy CS’a nadal występują z logiem pingwina na koszulce, a gracze LoLa korzystają z nazwy roboczej „Team EPC”. Sytuacja ma się zmienić najszybciej w połowie lutego, kiedy dojdzie do całkowitego re-brandingu dotychczasowej marki.

Taz - nowa formacja

Wraz z ogłoszeniem nowej nazwy ruszyła strona internetowa zespołu .Treść witryny jest jednak zaskakująca: składa się na nią w zasadzie krótki dekalog stanowiący swoiste motto nowego zespołu i gif pasujący bardziej do techno festiwalu niż drużyny e-sportowej.

Włodarze „Black Devils” obiecują jednak, że nowa organizacja to nie tylko zmiana logo i koloru koszulek. Team ma się identyfikować z pewnym stylem nie tylko gry, ale również zachowania. Zawodnicy „Czarnych diabłów” powinni cechować się pasującym do klimatu drużyny „lifestylem”. „Żyj jak rockman, zachowuj jak gentleman” możemy przeczytać na stronie organizacji.

Z dotychczasowych informacji wynika, że w barwach „Black Devils” występować będzie drużyna CS:GO z Wiktorem „TaZem” Wojtasem na czele, sekcja League of Legends znana dziś jako „Team EPC”, a także dotychczasowi reprezentanci „Team Kinguin” na arenach Fortnite.

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Radical
  9
  „Żyj jak rockman, zachowuj jak gentleman” - dopiero luty a mnie się już wydaje że nic głupszego nie przeczytam w internecie w tym roku.
  • avatar
   pawluto
   3
   Fortnite ? hahahahaha
   Gra dla lamerów i gimbazy.