• benchmark.pl
 • wideo
 • Wideorelacja ze stanowiska be quiet! na targach Computex - warto było ich odwiedzić
Wideorelacja ze stanowiska be quiet! na targach Computex - warto było ich odwiedzić
Obudowy

Wideorelacja ze stanowiska be quiet! na targach Computex - warto było ich odwiedzić

przeczytasz w 1 min.

Słyszeliście już, co pokazał be quiet! na targach Computex? My mogliśmy tego doświadczyć na miejscu i przygotowaliśmy dla Was wideorelację bezpośrednio z wydarzenia - oto, co be quiet! przygotowało na ten rok.

Wróciliśmy właśnie z targów Computex 2023 i, jak łatwo się domyślić, działo się tam bardzo wiele. Spore wrażenie wywołało na nas stanowisko be quiet!, któremu ostatecznie poświęciliśmy więcej czasu - jeżeli zamiast wideo wolicie zapoznać się z relacją w formie tekstowej, to zapraszamy do właśnie takiej relacji poświęconej nowością od be quiet! z Computex 2023. W przeciwnym razie życzymy udanego seansu :)

Jak widać nowe obudowy od be quiet! zapowiadają się wyjątkowo ciekawie - flagowy model Dark Base Pro 901 ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu i już nie możemy się doczekać pierwszych projektów wykonanych z użyciem tak nowoczesnej obudowy. Druga z nowości, czyli obudowa be quiet! Shadow Base 800, to bardzo ciekawa alternatywa dla już obecnej w sprzedaży Silent Base 802, zwłaszcza że ma być również tańszą opcją. Ostatecznie odświeżenie średniego segmentu (Dark Base 701) również było od dawna wyczekiwanym posunięciem. 

be quiet! Shadow Base 800

To, na co z pewnością czekali wszyscy entuzjaści samodzielnego budowania komputerów, to pełne wsparcie dla nowych przewodów zasilania kart graficznych w zasilaczach z serii Stright Power 12 i Dark Power 13. Wcześniej, co prawda, można było zamówic przewód pozwalający uniknąć stosowania adapterów, ale to wiązało się z dodatkowym kosztem, którego teraz będzie można uniknąć. Same zasilacze Stright Power 12 dodatkowo zachwycają nowym wyglądem - aż serce się kraja, że taki piękny chromowany grill będzie zwykle ukryty i zwrócony ku spodowi obudowy :( 

be quiet! Stright Power 12

Po cichu liczyliśmy, że be quiet! zaprezentuje obudowę jeszcze większą (Super Tower), ale na to przyjdzie nam poczekać. A co Wy sądzicie o nowych obudowach i zasilaczach be quiet! - czy wybralibyście je przy okazji składania lub modernizacji komputera?    

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Szaquak
  1
  ATX 3.0 to na prawdę kompatybilność ze złączami 12+4 pin ? To ciekawe bo są zasilacze ATX 3.0 które tego złącza nie mają. To jak to jest Panie Redaktorze ?
  • avatar
   pawluto
   1
   Brawo za filmową relację - Jednak klasyczna relacja ze zdjęciami jest dwa razy lepsza.
   • avatar
    holdmybeerandwatch
    0
    U mnie zasilka siedzi wentylatorem do góry i wierzcie czy nie ale mam lepsze temperatury niż wcześniej. Tak że ten grill możesz sobie wyeksponować.