Laptopy

Wygląd i wykonanie

przeczytasz w 1 min.Podkładka nie wygląda zbyt ładnie - producent postawił bardziej na praktyczność niż elegancki design. Lapdesk N700 ma ergonomiczny kształt pozwalający na wygodne korzystanie z notebooka na kolanach. Część leżąca na kolanach imituje nieco poduszkę: to specjalna miękka pianka pokryta siatką, która jest przyjemna w dotyku. Mamy też gwarancję, że spód podkładki się nie porysuje. Siatka jest wykonana z poliestru i poliuretanu, natomiast pianka jest w całości z poliuretanu.

Lapdesk N700 waży 1,8 kg, więc w połączeniu z dużym notebookiem będziesz trzymał na kolanach 4-5 kg. Jeśli jednak ktoś lubi używać notebooka na kolanach, to dodatkowe 1,8 kg nie będzie mu przeszkadzać. Zwłaszcza jeśli zależy mu na lepszej jakości dźwięku, chłodniejszej pracy komputera i wygodniejszej pozycji.

Pozostałe elementy podstawki są już wykonane z grubego plastiku. Cała konstrukcja sprawia wrażenie solidnej, choć pewnie dopiero po kilku miesiącach użytkowania okaże się, czy rzeczywiście tak jest. Pierwsze wrażenia są jednak jak najbardziej pozytywne. Przewód USB odstający z podstawki jest niezbędny, aby mogły pracować głośniki i wentylator. Jego długość to 50 cm - wystarczająco dużo, by podłączyć go zarówno do dużego notebooka, jak i netbooka.

Nie należy się także obawiać o ew. brud i kurz - można czyścić podstawkę wilgotną szmatką, a osłony głośników da się zdjąć, aby dokładniej wyczyścić urządzenie.