Komputery

Targowa wystawa. Podsumowanie

przeczytasz w 1 min.

Tak zakończył się tegoroczny jesienny IDF. Oprócz samych sesji na IDF-ie zobaczyć też można było, na specjalnie zorganizowanych wystawach, próbki prezentowanych przy okazji różnych targowych sesji działających urządzeń. Na koniec naszej foto-relacji chcieliśmy pokazać co ciekawego udało się nam przy okazji różnych wystaw, warsztatów i sesji dla prasy ciekawego zobaczyć i sfotografować. Oto kilka najciekawszych ujęć. Mamy nadzieję, że udało się nam przybliżyć, te największe na świecie technologiczne targi w branży IT.

Maszyny bazujące na procesorach Nahalem. Niestety nie możemy zdradzić jakie wyniki osiągają takie maszyny i z jaką częstotliwością pracują czterordzeniowe układy Core i7, ze względu na podpisany przez nas dokument o poufności. Nehalemy są jednak bardzo szybkie.

Mobilna wersja Core i7.Płyta główna odtwarzacza Blu-ray z procesorem Intel Media Processor CE 3100.Telewizyjne widgety Yahoo!.Nowe gniazdo dla Nehalema.Miniaturowe notebooki dla uczniów ­– Classmate PC.Interfejs użytkownika śledzący ruchy ręką.Nowy prototyp interfejsu dotykowego. Wszystkie operacje wykonywane są przy pomocy ruchów jednej bądź dwóch rąk.

Przykłady urządzeń typu MID.

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  max-bit
  0
  OBstawiam że intel ma jakieś problemy z i7 dlaczego bo owszem coś go tampokaze tu i tam ale sampli to nie ma :0? Dlaczego ? Zawsze na miech czy 2 pojawiały sie tu i ówdzie tym razem nie ? Dziwne ?
  Owszem mają rozmach i siłę ale ... czują ze zbliża sie kres nm jeszcze 32 pózniej 22 nm (już olbrzymie problemy) nastepny krok to pewnie 15 nm i przy obecnych technologiach 10 nm moze ciut mniej bedzie końcem nie zejdą ponizej 5 nm nie ma szans a to się stanie koło 2015r.
  A najgorsze jest to że nie maja pomysłu na nic innego ... jak na razie chyba ze coś maja w rękawie.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   tez tak uwazam :) dlatego nie mam zamiaru zmieniac platformy na nehalema i placic majatku za pamieci :-) nie mowiac o pamietach z kosmicznymi CL xD
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    raytracing --- już to widzę.. 6ścian w kwadratowym pomieszczeniu. Mało ale renderuje :) Na takiej zasadzie to już każda grafika potrafi RT :)