Oprogramowanie

Odtwarzanie zapisanych danych

przeczytasz w 1 min.

Gdy instalujemy pakiet Microsoft Office, po reinstalacji całego systemu, tudzież po przesiadce na nowy sprzęt, powinniśmy dokonać ręcznej, wstępnej konfiguracji. Po wprowadzeniu podstawowych danych naszych kont pocztowych, możemy przejść do wczytania zarchiwizowanych plików Outlook.

Klikamy w zakładkę „Plik” wybieramy z panelu po prawej stronie opcję „Otwórz”, po czym „Importuj”.

Outlook 2010

Po uruchomieniu się programu, który przeprowadzi nas przez proces importowania danych, wybieramy opcję „Import z innego programu lub pliku” i naciskamy „Dalej”.

Outlook 2010

Program poprosi nas o wskazanie typu pliku – należy wybrać „Plik danych programu Outlook (pst)”. Klikamy „Dalej”.

Outlook 2010

Następnie zostaniemy poproszeni o wskazanie ścieżki do pliku z naszymi zarchiwizowanymi danymi. Wybieramy „Przeglądaj” i odnajdujemy folder z kopią zapasową plików Outlook, którą wykonaliśmy wcześniej. Wskazujemy odpowiedni plik o rozszerzeniu .pst.

Outlook 2010

Outlook 2010

Następnym krokiem jest wybranie folderów i danych do importu. Należy zwrócić uwagę na opcję „Załącz podkatalogi”, jeśli chcemy, by zostały przeniesione wszystkie dane (a nie np. jedynie skrzynka odbiorcza). Po kliknięciu „Zakończ” zarchiwizowane pliki zostaną wczytane.

Outlook 2010

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Gaudeamus
    2
    A tak w ogóle to dobrze jest przenieść plik PST na stałe na inny dysk. Jak nam się zważy partycja systemowa to z przywróceniem pliku nie ma problemu.