• benchmark.pl
 • wideo
 • Czy warto kupić słuchawki LG TONE Free FN7? To wideo rozwiewa wątpliwości
Czy warto kupić słuchawki LG TONE Free FN7? To wideo rozwiewa wątpliwości
Słuchawki BT

Czy warto kupić słuchawki LG TONE Free FN7? To wideo rozwiewa wątpliwości

przeczytasz w 1 min.

Zapraszam do testu LG TONE Free FN7, czyli słuchawek TWS z kilkoma dużymi zaletami. Jeśli szukasz małych, lekkich, wygodnych i dobrze grających słuchawek do telefonu, za mniej niż 500 zł, to te mogą Cię zainteresować.

ocena redakcji:
 • 4,5/5

LG Tone Free FN7 - brać czy nie brać? Zobacz nasz film!

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki LG Tone Free FN7 za 480 zł oferują całkiem sporo. Aktywną redukcję szumu ANC, etui z ładowaniem bezprzewodowym i dezynfekcją za pomocą światła UV, wysoką jakość dźwięku, bardzo przydatne profile dźwięku Meridian, niskie opóźnienia, silny sygnał Bluetooth, niezłe mikrofony, wystarczający czas pracy na baterii i bardzo dobrą wygodę.

Są odporne na pot, małe, lekkie i nie wypadają z uszu. Nadają się do lekkiego treningu oraz biegania. Używałem ich nie tylko do słuchania muzyki, ale też podczas oglądania filmów, grania i słuchania podcastów lub audiobooków. W każdym przypadku spisywały się po prostu dobrze.

LG Tone Free FN7

Słuchawki zapewniają dobrą izolację od zewnętrznych hałasów. Same nakładki gumowe odcinają umiarkowanie, ale w połączeniu z funkcją aktywnej redukcji szumu efekt jest bardzo dobry. Szum samochodów, komputera, klimatyzacji, lekki gwar w biurze, albo odgłosy wewnątrz pociągu lub autobusu - wszystko to jest redukowane do poziomu, który nie przeszkadza. Ważna jest też opcja przekazywania dźwięków z otoczenia, zwiększająca bezpieczeństwo podczas biegania w mieście - można usłyszeć np. nadjeżdżające pojazdy.

LG Tone Free FN7

Więcej informacji znajdziecie w powyższym wideo. Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o tych słuchawkach. Udanego dnia!

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Wenezo
  2
  Zastanawiam się, kiedy będzie coś testowane, czego nie warto kupić:D:D
  • avatar
   Logic007
   0
   Dodają te słuchawki do oledów od lg w media expert. Wiem bo kupowałem tv z racji tego że ps5 są dostępne, ale wiecie gratis to uczciwa cena, szczególnie za słuchawki z takimi bajerami jak uv i anc