Obudowy

Obudowy niestandardowe - poza klasyfikacją

przeczytasz w 1 min.


Acrylic Cowboy

Bywają w życiu takie sytuacje, że nie wiadomo co powiedzieć. :-) Bywają też takie obudowy, że nie wiadomo jak je sklasyfikować. Dajmy na to taki produkt jak Acrylic Cowboy. To nie jest ani tower, ani desktop. Analogiczny problem pojawia się w przypadku obudowy Antec Skeleton. Wiemy natomiast, że pomimo dziwaczności tych obudów są one zgodne ze standardem ATX i doskonale nadają się do overclockingu. Spełnią się również wszędzie tam, gdzie potrzebny jest nieprzerwany, nieskrępowany dostęp do wszystkich komponentów komputera. Takie obudowy kupują głównie entuzjaści, modderzy, czy recenzenci – w redakcji taka obudowa to wybawienie. Nie trzeba nic rozkręcać. Wszystko jest pod ręką.


Prezentacja Antec Skeleton

Nie ma sensu wymieniać pożądanych cech obudowy niestandardowej, bo w tym przedziale mieści się wszystko, a niemal każdy będzie oczekiwał czego innego. Niektórzy, wyznając zasadę, że komputer jest najlepszą przyjaciółką mężczyzny, wychodzą przed szereg. I tak Katsuya Matsumura zamontował swój komputer w tej oto niewiaście...


Łatwy dostęp do zasilacza?
 


Dynioputer – niezły pomysł, dobra realizacja
 

Polecamy  
 

Obudowy z serii "oryginalne"

BatPecet, czyli komputer dla fanów Batmana to tylko jedna z oryginalnych obudów. Zobaczcie jeszcze piekarnik, akwarium albo bombę - to dopiero zakręcone projekty!