Gry

Optymalne karty graficzne do Blur

przeczytasz w 1 min.

Gaz do dechy! Przyjemna dla oka grafika i dużo zabawy, a przy tym niewygórowane wymagania sprzętowe. Zobacz jak gra Blur spisuje się na kartach graficznych GeForce i Radeon.


Blur
PEGI:
Ograniczenia wiekowe
 
Gra na platformyKomputery PC
Konsola Xbox 360
Konsola PS3
GatunekWyścigi
Tryb GrySingle/ Multi
Cena99 zł (PC)
199 zł (PS3/X360)
Premiera światowa25 maja 2010
Premiera w Polsce
28 maja 2010
Demo grypobierz dla wersji PC
Producent Bizarre Creations
WydawcaActivision Blizzard
Dystrybutor PLLicomp Empik Multimedia

Pecetowcy nie są przesadnie rozpieszczani przez twórców gier wyścigowych. Na rynku brakuje pozycji wnoszących do tego gatunku niewielkiego choćby powiewu świeżości. Wystarczy popatrzeć na serię Need For Speed, żeby stwierdzić,  że producenci wolą odświeżyć grafikę, dodać najnowsze pojazdy i osiąść na laurach, niż eksperymentować. Bizarre Creations postanowiło podejść do wyścigów z lekkim przymrużeniem oka. Stworzona przez nich gra to połączenie dynamicznej rywalizacji na ulicach wielkich miast (i bezdrożach) z demolką w stylu starego, dobrego Flatout.

Jeżeli lubisz raz na jakiś czas odprężyć się przy prostej niewymagającej grze z przyjemną dla oka grafiką, albo chcesz posadzić przed komputerem młodsze pociechy i zagwarantować im nieco rozrywki, Blur nadaje się do tego znakomicie.

I jeśli nie wymagasz od gry wyścigowej mnogości trybów rozgrywki, ogromu samochodów i tras, to na pewno powinieneś zainteresować się Blurem. Na rynku niemalże równolegle pojawiła się gra Split/Second, o której pisaliśmy już nieco wcześniej, prezentując pierwsze wrażenia. Oba tytuły znajdziemy na półkach sklepowych w tej samej cenie.  W artykule będziecie mogli poznać nasz werdykt dotyczący obu tych produkcji.