Płyty główne

Wydajność za rozsądną cenę

przeczytasz w 2 min.

Z77X-D3H
GA-Z77X-D3H

W ofercie GBT znajduje się również szereg płyt głównych, które posiadają znakomity stosunek jakości do ceny oraz idealnie posłużą zarówno do rozwiązań domowych, jak i sprostają wymaganiom stawianym przez nowoczesne aplikacje multimedialne oraz gry. Są to GA-Z77-D3H, GA-Z77-DS3H oraz micro-ATXowe GA-Z77MX-D3HGA-Z77M-D3H. Dzięki obsłudze najnowszych procesorów Intel, szybkich pamięci DDR3 oraz wsparciu najnowszych technologii, z pewnością zainteresują użytkowników domowych komputerów PC.

Na szczególną uwagę zasługuje także płyta główna GIGABYTE GA-Z77X-D3H. Jest to najlepszy wybór dla osób, które od płyty oczekują nie tylko wysokiej wydajności, ale także zwracają uwagę na cenę. Płyta świetnie posłuży do budowy domowego centrum rozrywki multimedialnej. Została wyposażona w wyjście HDMI, DVI oraz RGB. Na pokładzie znajduje się również 8 portów USB 3.0 oraz 4 porty SATA 3.


GA-Z77X-D3H WiFi
 

Rozwiązania dla biznesu i nie tylko

GA-B75M-D3VW ofercie GIGABYTE znajdują się płyty główne zaprojektowane z myślą o zastosowaniu przede wszystkim biurowym, które jednak znakomicie sprawdzą się także w domu. Obecnie w sprzedaży znajdziemy następujące modele: GA-B75-D3V, GA-B75M-D3H oraz GA-B75M-D3V.

Każdy z wymienionych 3 modeli płyt GIGABYTE na chipsecie B75 posiada także swoje unikalne funkcje. GA-B75-D3V została wyposażona m.in. w wyjścia DVI, RGB i 4 porty USB 3.0 oraz 1 port SATA 3. GA-B75M-D3H posiada m.in. 4 sloty pamięci DDR3, wyjście HDMI, DVI i RGB, SATA 3 i USB 3.0. GA-B75M-D3V natomiast to najbardziej ekonomiczna płyta główna na chipsecie B75, w formacie mATX z SATA 3 i USB 3.0. Co ciekawe, do płyt głównych Gigabyte z serii B75 dołączone jest oprogramowanie Intel Small Business Advantage, składające się z zestawu przydatnych funkcji, które ułatwią konfigurację oraz utrzymanie infrastruktury komputerowej w firmie. Dzięki rozwiązaniom GIGABYTE dla biznesu, zarządzanie komputerami w firmie stało się naprawdę proste.
 

Aby dowiedzieć się więcej o płytach głównych GIGABYTE z serii 7 polecamy odwiedzić stronę internetową www.gigabyte.pl.

Najnowsza zabawa - weź udział!

Zapraszamy także do udziału w najnowszej zabawie, w której do wygrania są bony zniżkowe na płyty główne GIGABYTE z serii 7 oraz atrakcyjne zestawy upominków. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę.

Komentarze

23
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mgtan
  7
  "Wydajność za rozsądną cenę" - super ale nie podana jest cena. Bla bla bla ... jest super...
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   W dalszym ciągu nie rozumiem, czemu te karty wifi muszą być oddzielnie z płytą, nie da się tego zintegrować ?
   • avatar
    Konto usunięte
    3
    Parodia nie prezentacja. 4 płyty na krzyż okraszone marketingową papką oraz mocno podstawowymi danymi technicznymi mówiącymi o ilości portów SATA czy wyjść wideo.
    • avatar
     aendrju
     2
     jakiś hejter sie tu wkradł? pominusował i pewnie z radości zalewa się w trupa colą bo za młody na piwo
     • avatar
      Konto usunięte
      2
      Haha rozbawił mnie ten artykuł , nie ma żadnych konkretów ani testów.
      Poza tym już kupiłem sobie wcześniej płytę na chipsecie marki MSI model Z77A-GD65 z Saturiona.Ze sprzętu jestem zadowolony a jak się dowiedziałem ,że MSI zwraca kasę to tym bardziej się ucieszyłem http://micro.msi.com/landing-pl/mojeMSIZ77/Promocja.php
      • avatar
       Maks1410
       1
       Płyta Gigabyte są jakieś felerne bo po upływie gwarancji wysiadło mi, dwa porty sata 2, fier wiere, karta dźwiękowa, sieciówka.
       • avatar
        BariGT
        1
        Sniper kosztuje prawie 300 baksow w stanach tak wiec obstawiam cos kolo 1.3-1.5k w PL. Za to siano to lepiej brac Maximusa :/
        • avatar
         Konto usunięte
         1
         Ten artykuł to jest bardziej reklama niż info na temat serii 7, takie mam wrażenie
         • avatar
          Konto usunięte
          -1
          Wypisałem w gigabajta po tym jak płyta x58 cudowała po ustawieniu innej częstotliwości pały niż 1066. Teraz mam Asrocka i 0 problemów.
          • avatar
           Konto usunięte
           -1
           W zeszłym tygodniu kupiłem płytę GA-Z77X-D3H i muszę przyznać ze jest naprawdę dobra, gdyby nie jeden mankament. Manager nie rozpoznawał iGPU, po dwóch dniach poszukiwań znalazłem problem. Okazało się ze dopiero BIOS w wersji F11 wspomaga Ivy Bridge, natomiast na płycie zainstalowano wersje F8! Moim zdaniem, producent powinien poinformować klienta, o konieczności aktualizacji BIOS!
           • avatar
            mutissj
            -2
            dlaczego sekcją zasilania CPU ma nie pełne chłodzenie?
            • avatar
             Konto usunięte
             -3
             Powiem szczerze,że jak dla mnie to gigabyte robi najlepsze i dobrze wyglądające płyty,oczywiście to moje skromne zdanie;)
             • avatar
              Robert2137
              0
              oczywiscie ze da np jak w laptopach jest rozwiazanie ale tu tez chodzi o pieniadze xD
              • avatar
               CziKilla
               0
               Na czym polega zjawisko "tearingu" wspomniane w artykule i dlaczego (jak?) Lucid Virtu je niweluje?